Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szoktatok kutakodni a párotok...

Szoktatok kutakodni a párotok után? Pl? Telefon, email, stb.

Figyelt kérdés
és ha igen miért?
2010. jún. 8. 09:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
72%
Nem, és szégyeld magad, hogy eszedbe jut ilyesmi!
2010. jún. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Én se tűrném,hogy belenézzen a telefonomba, vagy a számítőgépembe. 20 év házasság után is van mindenkinek magánszférája.Ha valamit fontosnak, kettőnkre, a családra tartozónak vél, majd úgyis elmondja.
2010. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%
Nem, neki is van magánszférája, és elég pofátlanság ezt megsérteni. Ha megtudnám, hogy ő kutakodna utánam, ki is akadnék rendesen.
2010. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Még az is zavar, ha ő kér meg rá, hogy nézzek meg ezt, vagy azt.
2010. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon-nagyon szégyellem, de én szoktam néha :( De tulképp nagyon vicces dolog, mert nem találok nála semmit...mindent elmond, még azt is ha egy légy szállt a kezére. Úgyhogy már kezdek leszokni róla.
2010. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Nem, és nem is szabad. A párodat, a bizalmat, a kapcsolatot döföd hátba ilyenekkel. Ez olyannyira tabu, hogy egyenesen tilos.
2010. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem szabad, annó én mégis megtettem, de nem bánom, mert sok aljasság kiderült,meg hogy hazudik, de legalább

le tudtam zárni a kapcsolatot.

De tényleg nem szép dolog, én se teszek már ilyet!

2010. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kutakodom, nem a háta mögött nézem meg a telóját, hanem amikor ő is ott van. Meg hát egymás emiljeit is látjuk, nem titkolózunk.
2010. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
és ha esetleg a hátam mögött csinál valamit?Lehet csak ez az én röeszmém.Imádom és nem akarom elvesziteni.inkább segitsetek ,ne bántsatok.Nagyon rossz gyerekkorom volt,és lehet annak a maradványa
2010. jún. 8. 10:03
 10/34 anonim ***** válasza:
81%
A bizalmatlanságot nem foghatod semmire.
2010. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!