Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem a...

Miért csinálja ezt velem a sógornőm?

Figyelt kérdés
6 éve élek együtt a párommal, élettársi kapcsolatban. Nekem már van az előző páromtól egy fiam,a közös tavaly született. Jól meg vagyunk szeretjük egymást. Viszont. Itt vannak a sógornőmék,hát ők nagyon furák. Amikor ketten beszélgetünk folyton azzal van,hogy neki minden sokkal jobb az életben. Most várják első babájukat,elvileg sokáig próbálkoztak mire sikerült. Sajnáltam is érte. És valamelyik nap a fejemhez vágta,hogy csak az ő babájuk tervezett,és csak az ő életek van meg alapozva,mert ők házasok. Csak az ő férje szereti őt igazán,csak ők csinálnak jól MINDENT. Azért,mert mi nem villogunk nem azt jelenti,hogy nálunk nem így van. Elromlott a kocsijuk,így a milyenkel járkálnak,ha olyan van,mert ő nem biciklizik mostmár,mert terhes. Holott ennek semmi akadálya nem lenne,és ráadásul nagyon az elején is jár az egésznek. Nagyon utálom emiatt,sosem bírtam azokat akik el vannak szállva maguktól. De vajon miért csinálja ezt?
2021. szept. 22. 08:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Valakit le kell nézzen, hogy ő többnek tűnjön, te meg ott vagy.
2021. szept. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Kerüld a vele való találkozást / beszélgetést. Nem kötelező ilyen mérgező embereket elviselni magad körül :)
2021. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

azért csinálja, mert te hagyod. Ha végre kinyitnád a szádat és nem nyelnéd tőle kétpofára a sz.rt, akkor leállna.

Legtöbb ember akkor érzi magát komfortosan, ha más nyakán taposhat, mert akkor ugy érzi, hogy van nála sz.rabb helyzetben lévő is.

2021. szept. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
egyébkénr rossza megközelítés: nem azért járkál a ti autótokkal, mert terhes, hanem azért, mert ti odaadtátok, ami nem lett volna kötelező...
2021. szept. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
Megnéztem találomra 50 kérdést. Ebből 17-ben nem használ szóközt a kérdező vessző után, a válaszolók közül mindenki tud írni. Ennek mekkora a valószínűsége?
2021. szept. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Ezek után nem nagyon beszélgetnék vele. A párod tudja, hogy ilyen a testvére, mit reagál rá?
2021. szept. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Nekem irigységnek tűnik. Én leszarnám magasról, majd ritkítanám a vele való találkozásokat.
2021. szept. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
33%
Iligy.
2021. szept. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
20%

Mond meg a férjednek,hogy téged borzalmasan zavar,ha jönnek te szépen mész játszóra a gyerekkel. Kerüld a beszélgetést. Amikor beszel hozzád hirtelen menj valakihez oda, ne értsd mit mond. Kérd,hogy ismételje meg, ne vagy csak lassan válaszolj, babrálj a telefonnal. Érezze,hogy teszel magasrol rá.

Ha nem válik be és villog akkor meg kérdezd meg,ha minden olyan szuper az eletükben miért a ti autótokkal járnak?

Ez egy dáma, el fogja hagyni a koma hamarosan úgyis, aztán lehet villogni egyedülállo anyaként...

2021. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tudom, ha nekem be be szólogatna folyamatosan azzal lassan kerülném vagy szűkíteném a kontaktot.

Valamint biztosan nem járhatna az autónkal...

Gondolom koszosan üres tankal adják vissza...


Egyébként a biológia magasról sz@rik mások véleményére...

Valóság pedig arra hogy ki mit hogyan gondol.

Akik magukat a kirakatba akarják tolni ott általában semmi nincs rendben, csak meg akarják mutatni hogy de minden rendben van.


Nálam egyszer játssza el a bunkót, onnantól le van írva.

Nem szívesen látott vendég...


Bár biztosan beszólnék neki vissza. De az ilyen csak ezt veszi észre azt hogy ő hogyan viselkedik azt nem...

Megkérdezném ha Mi (ti) ennyire sz@rok vagytok minek járnak hozzátok?

Minek járnak az autótokkal? Látod ott azt a bicót, na az a tied, azzal járhatsz a beszólásaid miatt... Ha meg engedély nélkül viszed el az autót bejelentem hogy elloptátok. Ja nézd ott az ajtó, már mész is, de kár...

Ha igen holnap kéne menned az akárhova. Holnap esőt mondanak... esőkabátot vegyél, el n ázz a bicón, még megfázol nekem...

2021. szept. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!