Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem dönthetem el milyen...

Miért nem dönthetem el milyen legyen a szobám?! Attól, hogy apám festő máris jobb a bugyirózsaszín meg beteges sárga?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha rossz a témakör. Apu festő s eddig mindendig fehér,halványkék, napsárga/sárga és bugyirózsaszín (szerinte barack :S) lettek a falak s már hányhatnékom van tőlük. Szeretnék sötétkéket, sötétzöldet vagy bordót de mindig hülyének néznek. 2éve is kértem, hogy had fessem ki én a szobámat, azt mondta oké, enyém, persze hisz jól érezzem magam benne stb. Mikor megmondtam akkor meg hogyképzelem, h.lyeség, károsítja az idegrendszert a nyomasztóan erős szín. Lefestettem de átfestette már másnap mire teleaggattam poszterekkel minden felületet, ne is lássam de az meg "gyerekes" szerintük. 21 évesen annyit akarok, hogy számomra normális legyen a falam.

Ilyen kicsi dolgokon amik engem boldoggá tennének nekik miért kell kiakadniuk??? Annyira idegesítő, hogy a káros idegrendszerre meg alvászavarra hivatkoznak amikor 4-5 évig depressziós, pánikbeteg s alváshiányos voltam azt meg észre se akarták venni mondván nem "igazi, normális" betegség. Utálok bármi ilyesmit csinálni velük már mert olyan "képmutatóak", úgytesznek mintha nekem jobb lenne, s értem teszik amikor világosan megmondtam én mire vágyom.

Ez másoknál is olyen nehéz? Nektek milyen színű a falatok?


2010. szept. 1. 13:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
43%
kicsit idősebb vagyok nálad,de lehet osztani nyugodtan ,a lényeget nem értetted a hozzászolásomban,h úgy kezelnek mint egy gyereket aki nem dönthet,Mert apuci jön és átfesti meg eltakarja butorral,szerelj fel záerat,már szánalamss ha vkinek ennyire nenm lehewt véleménye otthon h a fal szinét is apuci dönti el helyetted,és ez sajnos a te hibád mert hagyod.És ha engem kiosztasz se változik semmi,úgyanúgy apuci festi majd ki a szobádat.És én válaszoltam,de itt senki nem tudja megoldani a kérdezők problémját csak tánácsot adni tudnak,talán kommunikálni kéne apukával hogy te szeretnéd kifesteni a szobádat.Ha meg nem érti meg akkor veszett fejsze nyele az egész.
2010. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
tegnap 14:09 vagyok. Igaza van annak, aki utoljára írt. És ő valóban megmondta a frankót. Segített, de tényleg. Ne hagyd magad.
2010. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!