Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyultok a volt...

Hogy viszonyultok a volt feleséghez?

Figyelt kérdés

A párom nagyon jóban van a volt feleségével. Sokat van náluk és nem csak a gyerekek miatt. Sokat beszélgetnek telefonon vagy üzenetben még akkor is ha velem van.

Nem tudom mire gondoljak.

Azt mondja nincs köztük semmi már.

Próbálok jóban lenni a nővel de ez nagyon zavar.


2021. okt. 3. 07:24
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Gondolom ez volt a legjobb pasi az összes közül kölykökkel meg exanyucival... 👍😅Még mindig csodálkozom, hogy a legtöbb nőnek egy szikra önbecsülése sincs.

De kérdésedre válaszolva... legyél vele jóban hisz ugyanabba a @ba ültetek.

A családi béke meg szent. 😅

2021. okt. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Az én családomban gyűlöli egymást mindenki, szóval...nem nagyon örülnek, ha látják egymást.
2021. okt. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem jóban kell lenni a nővel hanem lelépni és keresni egy gyerektelen független pasit.
2021. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

A férjem jóban van az exével. Nincs ezzel semmi problémám. Én is jóban vagyok vele. Van egy közös lányuk, alap, hogy időnként beszélnek egymással, hiszen egy életre összeköti őket a gyerekük.

Annak a házasságnak vége lett, nyilván okkal. De emiatt nem kell utálkozni automatikusan. Lehet, hogy a te pici lelked nyugodtabb lenne, de sem neki, sem a gyerekeknek nem tenne jót, ha állandóan harcolnának.

Ha meg nem bízol a pasiban, amkor el kell hagyni.

2021. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Ez valóban nagyon zavaró. Igazából a legjobb lenne kilépni ebből a kapcsolatból, de tudom, hogy ez nem egyszerű. Könnyű azt mondani, hogy keress gyerektelen pasit, de azt nem lehet csak úgy leakasztani a szögről. Mindenesetre gondolkozz el, megéri-e ez így neked? Szereted-e annyira, hogy ezt hosszú távon elviseld, mert ez nem egészséges.
2021. okt. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Mondd meg neki, hogy ez téged zavar. Legalabb amikor veled van akkor ne beszélgessen vele, csak ha nagyom muszály.
2021. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Nálam ex exfelesége volt, aki vàlás után is jóban volt ex minden rokonàval, de ez mondjuk kimerült abban, hogy koldulni járt hozzájuk élelmet meg minden mást akkor is amikor masik ffi kukijàban ült már.
2021. okt. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

Korrekt a viszonyunk, segítjük egymás gyerekeit is.

Az elején mindenféle sztereotípiák megfordulak a fejünkben szerintem egymásról, ez normális, de kis odafigyeléssel és jóindulattal kezelhető volt eddig mindenféle helyzet, pedig már sok éve annak mióta ismerjük egymást.

2021. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amolyan teljesen semlegesen, mintha csak simerős lenne és nem több.
2021. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mióta lelépett az exem nem beszéltem vele csak messziről láttam vagy kétszer az öt év alatt. A gyerekek velem maradtak. A többi nem számít. Természetesen a gyerekek tartják vele a kapcsolatot és találkoznak. Csak számomra érdektelen a továbbiakban.
2021. okt. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!