Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg kamaszokhoz szólna a...

Dorka900 kérdése:

Főleg kamaszokhoz szólna a kérdésem, Ti hogyan viszonyulnátok ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés
Férjemnek van egy 15 éves testvére, az apukája újraházasodott, így nagy a korkülönbség, mi egy harmincas pár vagyunk. Sajnos a lány édesanyja rákos, elég nehéz napokat élnek meg. Arra gondoltunk, hogy ha megyünk erre-arra, akkor elhivnánk magunkkal a tesóját is, hogy addig se otthon ezen gondolkodjon. Viszont felmerült a kérdés, hogy ennek örülne? Mert alapvetően jó a kapcsolat, de főleg családi eseményeken találkozunk, egy kamasz nyilván szívesebben lóg a baratnőivel, mint egy harmincas házaspárral. Illetve azt sem akarjuk, hogy azt higgye, csak sajnalatbol hívjuk és akkor az egész olyan kellemetlen neki. Nem tudjuk, jót teszünk ezzel? Ti mit gondoltok?

2021. jún. 22. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Én leülnék és elmondanám, hogy itt vagyunk, bármiben ha kell és tudunk segítünk. Ha csak kiszeretne szakadni otthonról, vagy bármi.

Szerintem ennyi bőven elég.

2021. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell próbálni, mindenki másként reagálna, lehet örülnének neki, lehet nem.
2021. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan hívjátok, de azért tegyétek hozzá, hogy nem kötelező jönnie.
2021. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ne eroltesetek, de tudassatok vele hogy barmikor szivesen latjatok es magatokkal is vinnetek ha o is ezt szeretne
2021. jún. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%
Nem fognak kamaszok válaszolni, és nektek is "illene" ennél felnőttebnek lenni. Majd ő eldönti! Lehet, hogy szívesen fogadja a felé nyújtott kezet, de az is, hogy teljesen elutasító lesz.
2021. jún. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ennek a lehetőségnek a lány helyében
2021. jún. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetitek, de nem kell erőltetni szerintem se.


Kedves #5, én is kamasz vagyok, mégis írtam :)

2021. jún. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan kérdezzétek meg, én a lány helyében örülnék neki. De ugye mindenki más. Jelen esetben maximum nemet mond, akkor ne erőltessétek.
2021. jún. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

7-es, 5 vagyok Korrektet is írtál!

Hiába pontoztak le, nekem a kérdésfeltevéssel kapcsolatban van problémám, hogy ez nem kor kérdése, Te válaszoltál, de semmi egyértelműt, hiszen nem tudhatod, hogy adott helyzetben neked mi lenne jó, és lehetne 100 ilyen válasz, az sem jelent semmit. Senki nem tudhatja, hogy neki mire van szüksége, amíg meg nem kérdezi!

2021. jún. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy kérdést megér....
2021. jún. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!