Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mozaikcsaládban a mostohaanyán...

Mozaikcsaládban a mostohaanyának szokás beszállni a mostohagyerek nyaralásának költségébe, ha hármasban mennek és külön kasszán vannak?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 15:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
19%

9.-re.


Aha...de akkor, ezen példa alapján, ha apunak telik Tahitire, anyunak meg nem, akkor apu nyaraljon a gyerekével Tahitin, és oda se kell vigye anyut, és anyu kölkeit, ugye? >:)

És apu kocsiját se akarja használni anyu, nem? >:)

2021. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
23%

10.-nek.


Na ez az! Olyan, mintha egy haver csajjal élnék egy albérletbe, aki néha lexop.

2021. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%

Mi ez a gazdag pasi - szegény nő állandóan? Szánalom...

És ha fordítva van? Vagy úgy se mert egyforma anyagi helyzetű emberek vannak általában kapcsolatban?

Annyira unalmas már hogy az incelek a nemlétező vagyonukat féltik a nőktől 😀

2021. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
5%

13.-nak.


A legtöbbször, a férfi keres jobban. Ez TÉNY.

2021. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2021. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
77%

"

13.-nak.



A legtöbbször, a férfi keres jobban. Ez TÉNY." Valóban hajlamosak a nőknek kevesebbet fizetni ugyanazért vagy több munkáért mint amit a férfiak kapnak.

2021. okt. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%

"És például akkor a jól kereső apa gyereke mehet fősulira, míg a rosszul kereső anya/nő gyereke a gyártósorra?"


Nyilván, bar a rosszul kereső fél gyereke siman tanulhat olyan jol, hogy felveszik államilag támogatottra. Amúgy meg ott van a diákhitel.



Kérdező,

A mozaikcsaladnal mindkét félnél van gyerek plusz közös is. Itt egy pár van még az egyikük előző kapcsolatából valo gyereke.

2021. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
83%

Világéletemben a külön kassza híve voltam, aztán úgy alakult, hogy én keresek többet.

Nyilvánvalóan ha 2 ember szereti egymást, akkor nem működik az, hogy én kaviárt eszek osztrigával, ő meg zsömlét kiflivel.

A kiírt kérdés pedig értelmetlen, információk hiányoznak. Engem sem a vér szerinti apám nevelt fel, de teljes mértékben sajátjának tekintett. Ilyen esetben ha külön kasszán is vannak a felek, a gyereket közös költségként kezelik és felezik a költségeket, szerintem. Ha viszont tényleg mostoha a gyerek és a mostohaanyuval rühellik egymást, mint a szart, akkor nyilván nem fog fizetni, fizessen a gyerek anyja. Ennyi.

2021. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

18-as: kimaradt, hogy én vagyok a nő.

Nem, nem mindig a pasi keres többet.

2021. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%

"míg a rosszul kereső anya/nő"


Ez a gyk-án milyen szerencsétlen berögződése egyeseknek? És ha éppen fordítva van?

2021. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!