Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mozaikcsalád kinél,hogy működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozaikcsalád kinél,hogy működik?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy páromnak van egy hétéves kisfia.Kezdetben kedveltem,elvoltam vele,érdekelt,mostanra már eltelt 4 év,és már nem érzem azt,hogy kedvelem őt,már nem érdekel annyira mint régen.Van egy csomó más ,ami foglalkoztat a gyereken kívül.Gondolom az sem segít,hogy a párom,szinte kierőszakolja,hogy szeressem,játsszak vele,illetve hogy legyek a gyerekével,mert különben sír a gyerek.Hiába mondom,hogy ne csináljon úgy,mintha az én gyerekem lenne,mert rá sem szólok,mivel nem az enyém,illetve nem vagyok szülő,hogy neveljem,pláne nem más gyerekét.A gyerekvállalás gondolata sem foglalkoztat,mert látom,milyen nehéz,egész nap foglalkozni kell a gyerekkel lekötni.Szerinte nincs türelmem a gyerekekhez,ezenkívűl önző is vagyok,hogy csak magamra gondolok.

2021. júl. 19. 10:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Hol van az igazi anyja a gyereknek?
2021. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Nincs saját gyereked persze, hogy önző vagy. Szerintem igazán önzetlen csak az tud lenni, akinek gyereke van. Valljuk be őszintén, hogy egy 11 éves gyerek már nem olyan izgalmas. És már sokkal kisebbeket sem kell feltétlenül egész nap foglalkoztatni. Foglalkozzon a párod a saját gyerekével, ne veled csinaltassa. Nincs kedved és kész.
2021. júl. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Az anyjával lakik,de itt a nyár,és itt van most kéthetente heteket.Nyilván igen a saját gyerek az más lenne,szívesebben foglalkozik vele az ember.
2021. júl. 19. 10:17
 4/26 anonim ***** válasza:
32%
Ne haragudj, de pár hetet nem bírsz ki? A párod helyében már szakítottam volna veled. Legközelebb majd nem jössz össze apukaval.
2021. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Szakítottál volna velem,mert nem istenítem a gyerekedet,nem játszom vele non-stop,nem mondom le a hónapokkal ezelőtt lefoglalt orvos időpontját,csak mert a gyerekeddel foglalkozzak?Ha éreznéd,hogy rád akarják erőszakolni,hogy szeress valakit,akkor mit tennél?Játszom a gyerekkel normális is vagyok vele,de hála a páromnak nincs kedvem a saját gyerekhez,mert látom,mekkora türelem kell.
2021. júl. 19. 10:30
 6/26 A kérdező kommentje:
Ismered a mondást guba a gubához.Gyerekes a gyerekessel,mert jobban megértik egymást.
2021. júl. 19. 10:33
 7/26 anonim ***** válasza:
34%
Ha meglátnám, hogy miket írsz ki erre az oldalra rólam és a gyerekekről, repülnél, igen. Ha ennyire nem jön be az egész, akkor miért nem hagyod békén?
2021. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Mert ő akar velem lenni.Tudja,hogy nem sok nő fogadná el egy gyerekkel.Az előző még ennyire sem foglalkozott vele.Azért én veszek ajándékot a gyereknek,annyira nagy szemét nem vagyok,és nem kis játékról beszélek.
2021. júl. 19. 10:40
 9/26 A kérdező kommentje:
Ja,de ez jó nektek gyerekeseknek,játsszon,vegyen ajándékot,de ne nevelje a gyereked.
2021. júl. 19. 10:41
 10/26 A kérdező kommentje:
Van olyan,akinek nincs gyereke,és bejön,hogy az,hogy gyerekessel van,és más gyerekével foglalkozzon?
2021. júl. 19. 10:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!