Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonévesek! Akik nem dolgozn...

Huszonévesek! Akik nem dolgoznak, nem járnak egyetemre, mi a fenéből tudtok megélni? Nem ciki 25-26 évesen is szülőkkel élni, az ő pénzükön járni bulizni, szórakozni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 18:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Csak azt mondom, hogy a 30 év felettiek már nem nagyon várhatnak a gyerek vállalással a biológia miatt, ezért hajlamosak irigykedni a huszonévesekre akik még ráérnek a gyerek csinálással.


Nem mondtam, hogy ne segítsen a szüleinek az aki otthon lakik huszonévesen.

2010. szept. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, szóval még bőven nem vagyok 30.
2010. szept. 28. 10:22
 23/24 anonim ***** válasza:

Ma 00:07-nek:

Teljesen mindegy, hány éves az ember; ha tehernek érzi a gyerket, akkor ne szüljön, ergo nem lesz miért irigykednie a húszonévesekre. Itt jegyezném meg, hogy egy nő kb. 45 éves koráig képes egészséges gyemeket szülni. Az pedig, amit az első válaszodban írtál, h szerinted nem ciki az, amiről a kérdés szól, csak téged minősít.

2010. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

23 évesen kicsit húzos nem gondolod.


"Egyébként én is diplomás vagyok, most csinálom a másodikat. A szüleimnél laktam én is még tavaly is, de ahogy elkezdtem az egyetemet, elkezdtem dolgozni is, férjhez mentem, tudtunk venni közösen egy lakást (persze nem készpénzért), de megvan az ára, eszméletlen sokat dolgozunk."

2010. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!