Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha utálom a nevelő apám?

Az baj ha utálom a nevelő apám?

Figyelt kérdés
2021. okt. 10. 02:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
Persze, azt utálsz, akit akarsz. De nyilván az jó, hogy eltart és van hol laknod. Nem kötelez ő ám otthon élni. Amint 18 éves leszel, már mehetsz is és többet látnod se kell.
2021. okt. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%
Az a baj, ha egy ilyen kis közösség nem "család". Talán anyád részéről nem megfelelő a viselkedés ill. párválasztás.
2021. okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Perszehogyne.. Éheztettek, fagyoskodtatok, persze az iskola nem vett észre semmit, a környezetedből senki se főleg 1 rokon nem volt aki jelentette volna a gyámhatóságoknál.. De telefon meg internet az van. 😂
2021. okt. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi erővel anyádat is utálhatnád, mert ő is részese volt ennek. Ha másképp nem, úgy, hogy ezt eltűrte. Bár nagyon sarkítassz, ami gyanús.
2021. okt. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Utálhatod, csak ne vegyen el túl sok energiát tőled a fontosabb dolgoktól, mert annyit nem ér. Tekints rá inkább úgy, hogy hát ő ilyen, nem tudsz mit kezdeni vele, inkább koncentrálj magadra, a saját életedre, saját céljaidra, aztán remélhetőleg előbb-utóbb nem kell már elviselned.
2021. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem baj, te dolgod.
2021. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%

Való igaz hogy nélküle éhen döglöttetek volna.

Gondolom nem úgy van ahogy te akarod a buta fejeddel és ezért ő hibás szerinted.

Inkább tedd össze a kezedet hogy enni-inni adott a rendes apád helyett.

Persze nem mindenkit büntetnek meg iylen gyilkosságért, ott van Simek Kitti például. Még az egész ország neki adott igazat, vagyis a nők voltak akik támogatták és kegyelmet kapott.

2021. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokan itt úgy érvelnek, hogy aki eltartja, az cserébe megverheti a (nevelt) gyerekét, miért?
2021. okt. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Nekem anno volt ilyen mikor még általános suliba jártam akkor laktam nevelőapámmal hát mit mondjak, fertelmes volt biztos vagyok benne volt valami pszichés betegsége mert az hogy szószerint elvert minden szarért vagy kiabált ha ideges nagyon nem volt rendben. Hála égnek már 4 éve elköltöztünk és anyum is szakított vele azóta jobb minden, de mondtam anyumnak mégegyszer biztos nem fogok egy ilyen emberrel együtt élni de erre már nem lesz gond mert jövőre töltöm a 18 aztán már lesz munkám és ha úgy van már nem kell így élnem de már szerencsére nincs ilyen. Szóval én utáltam a volt nevelő apám hála az égnek most nincs de semmilyen sem mert apám az nem nevezhető annak sajnos. Úgyhogy ennyi
2021. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!