Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám iszik és ma éresztem...

Az anyám iszik és ma éresztem vodka szagot ahogy beszélt és veszekedés lett belőle én elmentem és mire hazajötem kb 1és fél óra mulva nem volt itthon most mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Mem veszi föl a telefonját anyám élettársa is ittvolt aki arra bíztatja hogy mennyek intézetbe.Anyámnak már voltak piás problémái például most 4hónapig ivott és azt mondta hogy abbahagya de nem hiszek neki csak nem megy el "vándorolni"de ma megint elment és félek h megint részegen jön haza:'( félek mert egyedül vagyok ithon hogy idehoz részeg embereket vagy hogy valami baja lessz neki:S esetleg bevitessem elvonóra?most is majdnem öngyilkos lettem még jó hogy nem talláltam a pengét:Studom hogy hülyeség de én ezt nem bírom:s
2010. szept. 2. 18:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Előző:

csak attól ő még nem lesz nyugodtabb, hogy nem otthon fetreng az anyja.

Utálom én is azt az érzést, amíg apám a kocsmában van és nem otthon. Olyankor folyton azon idegelem magam, hogy mikor és milyen állapotban fog hazaérni.

Így nem lehet élni... Ha tud valamit tenni, igenis tegyen. Pl egy családsegítő tényleg jó ötlet.

2010. szept. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
az en anyam 9 eve alkoholista..meglehet szokni..nincs mit csinaljak..ez van,sok mindent probaltam semminek nem volt hatasa..fordul a kocka,hidd el
2010. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Nekem is hasonlo problémám van ..:s csak anyám már 3éve iszik..és nem tudok mit tenni ..:s apámat már elüldözte.. azzals,h iszik mindenki könyörög neki,hogy menjen el orvoshoz de nem aztmondta neki nincs szüklsége rá..mindig aztmondja,hogy mostmár télleg abba hagyja .. de sose :( kibirja kb 3-4 napig : (((
2010. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

mit beszélsz?

tudod hogy hülyeség???

HOGY LENNE HÜLYESÉG??

ilyen helyzetben sajnos sokat fogsz így érezni!!

az elvonó nem mindenkinél válik be mert utána az egész ugyan olyan!javasolnám hogy költözz baráthoz,rokonhoz,közeli ismerőshöz csak tartsd távol magad tőle!!!

2011. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!