Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemről való hazaköltözés...

Egyetemről való hazaköltözés elkerülése?

Figyelt kérdés
Egy hónapja, hogy felköltöztem az egyetemre, de kiderült, hogy egy darabig online leszünk. Apám ugyebár azt akarja, hogy költözzek haza addig, de én bizonyos okok miatt nem akarok. Örülök, hogy végre kicsit el tudtam szakadni otthonról, nem akarom ecsetelni a részleteket, de biztosan mások is vannak nagyon rossz helyzetben a családjukkal szóval gondolom többen át tudják ezt érezni. Mit tudnék neki mondani, hogy ne kelljen hazaköltözzek? Igaz csak két hétre kell online legyek, de ha véletlen teljesen beáll az online oktatás, akkor nagyon fog velem veszekedni... Ti mit tennétek a helyemben?

2021. okt. 26. 17:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
23%
Online oktatás szerintem nem elsz már amugy.
2021. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11. Magyarországon biztosan nem
2021. okt. 26. 22:26
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, hogy a legtöbb órára, be kell járni... Ez a legegyszerűbb... Sőt, az albérletet nem is lehet felmondani, illetve akkor nem kapják vissza a szüleid - az esetlegesen több száz ezer forintos - kauciót. Ha más nem használ, ez utóbbit bizonyosan szeretnék elkerülni így nem kell különösebben tartanod tőlük... Viszont időnként utazz azért haza hétvégére kb havonta, csak illemből és tiszteletből, akkor is ha nem b írod őket, mert hidd el szólni fognak előbb utóbb ami nem lesz kellemes...
2021. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!