Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan rokonod, aki a...

Volt olyan rokonod, aki a koronavírus miatt lett öngyilkos?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka? Az, hogy megkapta a betegséget, vagy a lezárások tették kilátástalanná az életét? Mi volt a munkája és milyen volt a családi helyzete?

2021. nov. 1. 16:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

Két válás volt csak.

Mivel nem bírták ki egymást összezárva.

2021. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
Miért tenne így bárki??
2021. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem. De halottunk volt. Nem is igazán a covidba halt bele, hanem mert a látogatási tilalom miatt nem tudunk bejárni ápolni (pl. etetni, mozgatni), meg miután átdobták a covid osztályra (nem azzal került be, csak a kórházban kapta el), már nem foglalkoztak az alapbetegségével.
2021. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Én erről nem is hallottam,de nem elképzelhetetlen sajnos.
2021. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Kedves 5-ös! Őszintén sajnálom. Én tavaly nem látogathattam édesapámat 2 hónapig. Mikor beengedtek hozzá, már haldoklott. El is ment hamarosan.
2021. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
72%
Nem volt.
2021. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
32%
Nem rokon, hanem egy ismerős. Megkapta az oltást, és hetekig olyan erős fejfájása volt tőle, hogy semmi nem segített szegényen. Jobbnak látta véget vetni az életének. Egyébként egy tünemény felesége volt, így nem gondolom, hogy bármi gondja lett volna a magánéletében vagy akár a munkahelyén. Egyszerűen csak beleőrült és elfáradt abban a jó pár hétben.
2021. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%

"Mi volt az oka? Az, hogy megkapta a betegséget, vagy a lezárások tették kilátástalanná az életét?"

Az öngyilkosságnak mindig sokkal több oka, összetevője van, mint ezek közül az egyik.

2021. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
46%
#10: Sajnos ezt nem lehet előre tudni, és valószínűleg 1 millióból 1 ilyen eset történt. Ha belegondolunk hány ember maradt életben a vakcina miatt, és hány emberen jött ki valami negatívum és halt bele, szerintem még mindig az oltakozással jár jobban az emberiség. Persze senkit nem akarok semmire rábeszélni, mindenkinek joga eldönteni mit választ. És természetesen azt sem tudjuk, hogy évekkel később nem-e jön ki valami negatív hatás rajtunk - mint annál az újonnan bevezetett terhes vitaminnál az 50-es években, ami következtében sorra kéz/láb nélkül születtek gyermekek a világban. Egyszerűen csak hiszünk az orvostudománynak, várjuk a végét a vírusnak, féltjük az életünket és ezáltal hajlandóak vagyunk tesztalanyokká válni.
2021. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
26%

Ha szaladsz teszt alanynak akkor sem lesz vége ha hiszed ha nem.

Nem döntheti el szabadon senki sem mit akar lassan itt tartunk vagy nem tűnt fel?

Jogod nem lesz hanem csak kötelességek

2021. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!