Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ritka együttlét = feszültségge...

Ritka együttlét = feszültséggel teli párkapcsolat? Valóban így van?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami! Ha hosszabb idő kimarad, hááááát...
2010. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát nem,de szerintem ezt magadtol is tudod. ilyen kapcsolatban nem hinném,hogy valaki boldogan tud élni:S sajnálom,hogy igy jártál,de az ilyet vagy változtatni kell,vagy kilépni az egészböl.
2010. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk most már egyre kevesebb a szex, az elején napi 1 szex volt, harmónia, elvoltunk, alig volt vita. Most heti 1 szex van,max 2 és elég sok a vita, a szexen is. Én akarom, ő nem. De persze a szexen kívül is vannak viták. Szóval van benn valami, amit mondassz!

L

2010. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
valami kutatást olvastam erről h heti kétszer minimum jó ha szexel egy pár......egyébként meg az ember szerintem alapból feszültebb, ha hiányt szenved és ez kihat a párkapcsolatra is
2010. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Arra gondolok, amikor nem az elhidegülés az oka, hanem valami "objektív" dolog.


Tényleg kibírhatatlanná, utálatossá válunk a szexhiánytól? Vagy ez csak kitaláció? ("lehiggadna, ha jól meg....")

2010. szept. 3. 22:29
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az összefüggést a nőgyülölők találták ki, hülyeség.
2010. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Előzőhöz csatlakoznék. Az elején hatalmas volt az étvágya ilyen téren, akár napi több is... Most heti egy, max kettő és ha szólok, csak bólogat, ha csípős megjegyzéseket teszek, akkor egy ideig bólogat, hogy jó-jó, aztán szégyenli magát, aztán ideges lesz... a gond csak az, hogy én átszoktam az ő "napi minimum egy" stílusára, és most már elég nehéz róla "leszokni"....


L

2010. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hupsz, már nem előző O.O

Egyébként nálunk sem elhidegülés van, csak... jó, nem tudom, mi van :S


DE!!! A válasz igen, tényleg idegesebbek vagyunk a kevesebb szextől... jó példa: nincs szex, én a munkahelyemen: pattogok, nem tudok odafigyelni, rosszul iktatom a papírokat, elcseszem a dátumot, stb... van szex: minden jól megy, háromnapi munkát csináltam meg egy nap alatt... a különbség mindössze annyi volt, hogy utóbbi esetben előző este szexeltünk...

2010. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
egy jó kis este után másnap nem mosolyogsz egész nap? én igen! és azt is imádom ha felhív és apróbb utalásokat teszünk az előző esti huncutkodásokra! veszekedés után szex a legjobb gyógyír és tuti h minden harag elszáll!
2010. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Igen, a szexualitás élettani szükséglet, így értelemszerűen okoz tüneteteket a hiánya, általában stresszt, feszültséget és valóban kibírhatatlan az ember olyankor.
2010. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!