Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem ki ezt a srácot a...

Hogy tegyem ki ezt a srácot a lakásból?

Figyelt kérdés

Jó igazából nem az én lakásom, csak én is itt élek, de nem fizetek a lakhatásért mert még tanulok.

Na most, van egy srác, régi ismerős aki megjelent és egy baráti-családi vacsoránál elkezdett szexuális utalásokat tenni, azt mondta költözzek hozzá meg stb. Én először lazán haverilag mondtam hogy hagyjon meg hogy áá nem köszi, de aztán rámírt hogy találkozzunk kettesbe, mondtam hogy nem érek rá, megint csak azt hittem vette a lapot. Eltelt 1 hónap kb, megint volt egy ilyen családi találkozó, direkt nem mentem mert tudtam hogy ott lesz. Erre éjfélkor, amikor már zuhanyzok lefekvéshez készülődök, beállít anyám meg a tesóm ezzel a sráccal... Reggel mondtam nekik hogy ez nem okés, erre megkaptam hogy nem körülötted forog a világ, ez a srác nem akar tőled semmit csak barátilag feljött. Mondom jó gratulálok de többet ilyen ne legyen. Erre kiderül hogy a tesómmal megbeszélték hogy mostantól minden héten feljön esténként.

És értitek nem tudok elmenekülni hová, a saját lakhelyemen nem vagyok biztonságba, tanulnék, főznék, hétköznap esténként erre nincs szükségem, reggel korán kelek, és nem tudok mit csinálni maximum bezárom a szobaajtót és nem megyek ki, de akkor meg persze én vagyok a bunkó.

Szóval valami ötlet?



2021. nov. 10. 20:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%

Elmondásból nem hangzik olyan durvának, amiket állítólag mondott, szerintem te vagy túl barátságtalan. Ha anyád meg a tesód is kedveli, akkor annak is van oka. Mondd meg neki hogy szívesen barátkoznál vele, de ennyi még az elején, vagy ha megint utalgat, akkor határozottan mondd meg hogy neked ez kellemetlen, akár anyudék előtt is.

És abban is igazuk van, hogy azt hoznak fel oda akit akarnak.

2021. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

Valszeg össze akarnak vele boronálni. Sajnos valóban nem tehetsz mást, mint magadra zárod az ajtót. Msjd idővel megtanulják, hogy ez a te döntésed.

Avagy ha eldurvul, kolesz.

2021. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
De bizony hogy elég durvának hangzik. Ez zaklatás volt, én se akarnám látni a pofáját. És mivel a csaj elhajtotta, most sunyi módon furakszik be a családba. Jó lenne ha a hímek felfognák hogy a nem az nem.
2021. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg nagyon para. A tesód és az anyád sem normális. Sztem is direkt azért hozták fel, mert jaj de jók lennétek együtt...kolesz, ha teheted.
2021. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha ennyire tetszik a fiú az anyukádnak, mondd meg neki, hogy jöjjön vele össze ő.

Ez konkrétan zaklatás. Nem is értem alapból azt a felfogást, hogyha a gyerekem nem szeretne valamit, akkor ráerőltetem csak azért is.

2021. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

3-as: most miért csinálsz ebből politikai ügyet?

Egymásnak akarod uszítani a nemeket?

...

Visszatérve az eredeti történethez, igen ez engem is zavar.

Igaz szeretik viszont az otthonodban biztonságban kell hogy érezzed magadat.

Esetleg olyat is megtehetsz hogy lérdezd meg hogy mikorra hívták meg a srácot és arra az időre lelépsz. Baratnőhöz, mozizni, stb.

A másik dolog hogy: sose hogy magad olyan szituációba hogy egyedül maradj a sráccal. Mindig legyen ott veletek más is.

Lehet hogy alaptalan az aggodalmam viszont jobb félni mint megijedni

2021. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Én leszarnám, hogy ki mit gondol. Zárkózz be, ha neked úgy jó. Ha nem képesek megérteni, hogy nem érzed jól magad ha a közelben van, akkor más lehetőséged nem nagyon van.
2021. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
3-asnak igaza van
2021. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Zárkózz be a szobádba. Ha a tesód hívta, akkor a tesód vendége nem a tiéd.
2021. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Dobd be az anyádéknak,hogy lett barátod. Mesélj nekik róla sokat,olyan igazi szerelmes szemekkel,és mikor megy a srác hozzátok,akkor te ,menj el a "barátodhoz". Ezt elég kétszer eljátszanod,és a srác látni fogja,hogy semmi esélye.
2021. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!