Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem ki ezt a srácot a...

Hogy tegyem ki ezt a srácot a lakásból?

Figyelt kérdés

Jó igazából nem az én lakásom, csak én is itt élek, de nem fizetek a lakhatásért mert még tanulok.

Na most, van egy srác, régi ismerős aki megjelent és egy baráti-családi vacsoránál elkezdett szexuális utalásokat tenni, azt mondta költözzek hozzá meg stb. Én először lazán haverilag mondtam hogy hagyjon meg hogy áá nem köszi, de aztán rámírt hogy találkozzunk kettesbe, mondtam hogy nem érek rá, megint csak azt hittem vette a lapot. Eltelt 1 hónap kb, megint volt egy ilyen családi találkozó, direkt nem mentem mert tudtam hogy ott lesz. Erre éjfélkor, amikor már zuhanyzok lefekvéshez készülődök, beállít anyám meg a tesóm ezzel a sráccal... Reggel mondtam nekik hogy ez nem okés, erre megkaptam hogy nem körülötted forog a világ, ez a srác nem akar tőled semmit csak barátilag feljött. Mondom jó gratulálok de többet ilyen ne legyen. Erre kiderül hogy a tesómmal megbeszélték hogy mostantól minden héten feljön esténként.

És értitek nem tudok elmenekülni hová, a saját lakhelyemen nem vagyok biztonságba, tanulnék, főznék, hétköznap esténként erre nincs szükségem, reggel korán kelek, és nem tudok mit csinálni maximum bezárom a szobaajtót és nem megyek ki, de akkor meg persze én vagyok a bunkó.

Szóval valami ötlet?



2021. nov. 10. 20:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
92%
"attól hogy te szemmel láthatóan férfigyűlölő vagy " Nem mindet gyűlölöm: csak azt aki megérdemli. És az ilyen nyomulós férgek megérdemlik.
2021. nov. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
41%

Amikor jon te mindig pakolj ossze sminkeld ki mahad (remelem lany vagy) es menj el a legjobb bartnodhoz ottalvosra. De anyadnak mondd, megyek a baratomhoz. Es kesz.

ok ha ug,tudja anyud nincs pasid, akkor ideje elhinteni van. Vagy egyszerubb, ha idoben megtudod mikor jon a csavo es olyankor gyora athivsz barinot es vele zarkozol be...az nem tunik annyira ki, hiszen egyszeruen caak neked is epp veletlen vendeged van es vele kell foglalkoznod.

ha a csavonak bejossz kulsoleg, akkor egy masik nagyon jo mpdszer, ha amikor nalatok.van. Loncsosan jarkalsz fwl ala, fingasz, bofogsz vagy mesz a vecere es fingo hangot imitalsz majd kijossz es kozlod a fule hallatara tesoddal es anyddl hogy szornyu hasmenesed van es (hanytal is akár) most irta egy baratnod hogy valami hanyos hasmenos virus terjed. majd nyulklj bele a ragcsajukba vagy igyal bele veletlen a tesod poharaba (a szemuk lattara).

Pasik altalaban azt hiszik a nok sose finganak es nem is bofognek,kakilnak. Ha ezekkel jossz tuti nem jar fel tobbet, mghoz koltoztetni meg vegkepp nem akr majd. Ja még amenstruacio ecsetelese is riaszto. Latvanyosan mondd anya ataztam ma, tiszta veres lettem az utcan/munkahelyen...meg hol a betet vagy johet a hivelygomba hüvelyfolyas tema is...

2021. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!