Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem ki ezt a srácot a...

Hogy tegyem ki ezt a srácot a lakásból?

Figyelt kérdés

Jó igazából nem az én lakásom, csak én is itt élek, de nem fizetek a lakhatásért mert még tanulok.

Na most, van egy srác, régi ismerős aki megjelent és egy baráti-családi vacsoránál elkezdett szexuális utalásokat tenni, azt mondta költözzek hozzá meg stb. Én először lazán haverilag mondtam hogy hagyjon meg hogy áá nem köszi, de aztán rámírt hogy találkozzunk kettesbe, mondtam hogy nem érek rá, megint csak azt hittem vette a lapot. Eltelt 1 hónap kb, megint volt egy ilyen családi találkozó, direkt nem mentem mert tudtam hogy ott lesz. Erre éjfélkor, amikor már zuhanyzok lefekvéshez készülődök, beállít anyám meg a tesóm ezzel a sráccal... Reggel mondtam nekik hogy ez nem okés, erre megkaptam hogy nem körülötted forog a világ, ez a srác nem akar tőled semmit csak barátilag feljött. Mondom jó gratulálok de többet ilyen ne legyen. Erre kiderül hogy a tesómmal megbeszélték hogy mostantól minden héten feljön esténként.

És értitek nem tudok elmenekülni hová, a saját lakhelyemen nem vagyok biztonságba, tanulnék, főznék, hétköznap esténként erre nincs szükségem, reggel korán kelek, és nem tudok mit csinálni maximum bezárom a szobaajtót és nem megyek ki, de akkor meg persze én vagyok a bunkó.

Szóval valami ötlet?



2021. nov. 10. 20:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
Megmutatnám anyámnak az üzenetben tett utalásokat.
2021. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Ok köszi a gyors válaszokat, kipróbálom amiket írtatok.

Nem az a para amiket mond egyébként, hanem hogy olyan kiszolgáltatott a helyzet. Szerintem egy családba sosincs olyan hogy valaki azt csinál amit akar egyébként, akkor se ha övé a lakás.


Mindegy próbálom megoldani makd valahogy, tényleg thx.

Szép estét!

2021. nov. 10. 21:54
 13/22 anonim ***** válasza:
69%

Miert is nem lehet megmutatni tesodnak meg anyukadnak az uzenetet, amiben talalkozora hiv, kettesben? Elmagyarazni nekik, h miert nem akarsz a kozeleben lenni? S ha odamegy hozzatok, te arra az idore lelepsz...🤔


Nekem nem egeszen kerek a sztorid...

2021. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%
"3-as: most miért csinálsz ebből politikai ügyet?" Mi ebben a politika? Az hogy szar tapasztalataim vannak, és tudom milyen aljadékok tudnak lenni a hapsik ha szépszerével nem kapják meg amit akarnak?
2021. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mindenki ott van mondd meg neki úgy hogy a többiek is hallják, hogy nyugodjon meg mert nem elsz köztetek semmi és vegye tudomásul.
2021. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%
"Csak mert egyszer megbántott valaki attól még nincs jogod kritizálni a társadalom felét." Érdekes..a társadalomnak az a fele, akit védesz, ezt lazán megengedi magának a nőkkel szemben. És a nő a szemét ha nem találja viccesnek....
2021. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%
Szólj 1 fiú havernak, hogy játsza el, hogy ő a palid. Akkor talán veszi a lapot.
2021. nov. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
31%

17: erősen projektálsz megint.

Attól hogy te szemmel láthatóan férfigyűlölő vagy attól még nem lesz igazad.

A másik meg hogy én legalább jó tanácsot adtam és nem kezdtem el belevinni a dologba a személyes nézeteimet.

2021. nov. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
94%

Ne azt mondd anyádnak, hogy "ez nem okés", hanem hogy szexuálisan zaklatott és félsz tőle.

Szóból ért az ember.

2021. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
95%
Már ha ért. Elvétve állnak a molesztált kisgyerekek mellé, akkor majd pont egy nagyobbat nem hagynak cserben.
2021. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!