Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazam van de kicsit durván...

Igazam van de kicsit durván fogalmaztam én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Anyukám mostanában eleg sokat iszik, ami engem zavar mert félek,hogy bajja lesz tőle. Ma elmondtam neki, hogy jó lenne,ha nem inna,de elég durván fogalmaztam. Ezek után bocsánatot kértem és elmondtam csak azért mert féltem. Nem igazán érti és haragszik, aztmondta menjek a dolgomra. Szerintetek megfog bocsájtani?

19\L


2021. nov. 17. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Egész pontosan mit mondtál?
2021. nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hogy undorító ez a viselkedés és nem normális hogy hétköznap ezt csinálja.
2021. nov. 17. 22:59
 3/15 A kérdező kommentje:
Már megbántam de én tényleg csak azt akarom elérni hogy ne igyon.
2021. nov. 17. 23:00
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem a te hibád. Anyád tudja, hogy igazából igazad volt, csak szeret piálni, és elindult egy igen rossz úton, aminek ki tudja, mi lesz a vége.

Apukád? Nagymama? ANyudnak van tesója?

2021. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Apukám meghalt pont ezért felek hogy neki történni fog valami bajja. De nagyon bánt hogy így feküdtünk le mert sose veszekszünk. Szerinted befogja látni hogy o a hibás?

Mamam és tesoja is van de oket ko szeretném hagyni ebből.

2021. nov. 17. 23:03
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Inkább szeretettel és megértéssel közeledj felé, így lehet még inkább bezárkózik.Amúgy igazad lenne.
2021. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor holnap megpróbálok de szerintem nem fog hozzam szólni
2021. nov. 17. 23:05
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Akkor probald többször, normálisan, max várj par napot.
2021. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Mennyit iszik?
2021. nov. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha meghátrálsz a véleményedtől, ami amúgy nem hiszem hogy nagyon durva volt, akkor nem fogja érezni mennyire zavar téged hogy iszik hétköznapokon (is). Szóval mondd meg neki, hogy a hangsúly miatt bocsánatot kérsz, de a véleményed nem változott és szeretnéd ha abbahagyná. Te ott vagy neki ha segítség és bátorítás kell, együtt kerestek valami megoldást, de nem akarod hogy alkoholista legyen az anyád (ezt így mondd ki, hátha sokkolja kicsit).
2021. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!