Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek egy kapcsolat lehetöségé...

Félek egy kapcsolat lehetöségétől is, miért van ez? 18L

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy érett rá érzelmileg.
2010. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem kell elkapkodni,még ráérsz.
2010. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne eröltess semmit, nem verseny. Te érzed a legjobban mikor vagy elég érett, érzelmileg biztos. Ne hagyd, hogy mások "meséi" befolyásoljanak. Éld a saját életedet a saját tempódban. Úgy lesz jó!
2010. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
szerelmes vagyok egy férfiba sokkal idősebb tőllem,de félek attól hogy ha lenne valakim nem lenne jó,nem lehetnék boldog,mi nem tudom ő mit is érez.
2010. szept. 5. 15:42
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmesnek lenni már az oviban is lehet. Kapcsolat kialakításához már sokkal több kell. Te még nem állsz rá készen.
2010. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szerelmes. Szeretni az jelenti, ISMERNI kívül-belül, és elfogadni olyannak, amilyen. Ha jó, jónak, ha rossz rossznak. Mivel nem vagytok együtt, fogalmad se lehet, milyen ember, te felruháztad elképzelt tulajdonságokkal, és egy nem létező fantomba szerettél bele. Az a férfi pedig nem azonos azzal, akit kitaláltál.


Ez is mutatja, hogy érzelmileg totálisan éretlen vagy egy kapcsolatra.

2010. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
énis így vagyok vele szerintem, de megintcsak szerintem nem merek változtatni...vagyhát nemtudom, pedig már voltam szerelmes. de bízok azidőben :D
2010. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mert nem tudod mit akarsz az élettől!


Még anya apa kisgyereke vagy.


Ezért van ez.

2010. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 orsybaba88 ***** válasza:
ebből a helyzetből mindenképpen ki kell lépned, vagy így, vagy úgy. a bizonytalanság a legrosszabb. egyébként sz.tem egy 18 éves lány teljesen érett egy kapcsolatra. nem ismerem teljesen a helyzetet, lehet nem is vagy szerelmes. de ki kell billentened magad ebből a helyzetből!!
2010. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
de mit tegyek?
2010. szept. 5. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!