Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakori a rossz kapcsol...

Milyen gyakori a rossz kapcsolat a szülőkkel?

Figyelt kérdés

Néha azt érzem hogy sajnos elég rossz a kapcsolatom a szüleimmel ,anyámmal főleg.

Igazából volt egy idő amikor rosszabb volt de beteg lett és rájöttem hogy csak egy anyám van és akármilyen is ő az anyám.

A történet egyszerű. Új pasi aki egy pöcs volt, és ő ezt eltűrte. ( A faszi, szóban lelkileg és fizikálisan is bántalmazott engem.)

Nem hagyta el . "Szerete"

De amikor jött egy másik gazdag pasi érte dobta azt a férfit aki lelkileg kicsinált.

Azt meg hagyjuk hogy a pénzzel együtt az egoja és a kívánságai is nőnek. Elfelejtette honnan indult az életünk.

Vagy én vagyok a hibás? Jobban megkène értenem őt?


2021. dec. 1. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

Sokszor az ember nem teheti meg hogy csak gondol egyet es maga mögött hagy mindent,valószínűleg felt is tőle.. mellette pedig téged is nézett, mert lehet ha csak ketten vagytok nem tudja biztosítani a szükséges dolgokat.. nem volt boldog de nelkulozni se akart

Most pedig lehet nem azért lépett tovább,mert pénzes a férfi, hanem tényleg szereti és megertik egymást.. az a lényeg hogy veled hogyan bánik.. ha veled szemben nem változott akkor ne bantsd!

2021. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Változott sokat, sajna. Nem mondom én se vagyok tökéletes de neki is vannak bőven a személyiségèben hibák. Ja és sok emberrel szemben rossz indulatu. Velem szemben is.
2021. dec. 1. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy ahány ember annyi gondolkodásmód, életvitel. És vannak összeférhetetlen emberek, párosítások. És van, hogy ez az illető akár a saját családtagunk.


Csak ugye megvan a társadalmi kényszer, hogy a család az fontos. Itt is sokszor látom azt a kettősséget, hogy nagyjából ugyanazt a viselkedést, történést írják le, párral, szülővel, idegennel. És ugye idegen vagy pár esetében 90%-ban az a válasz, hogy hagyd ott, addig a család esetében 90%-ban az, hogy hát mégis csak a családod.

2021. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel pár ember azért él a földön, így a csalédi kapcsoaltok is nagyon sokfélék lehetnek, nem nagoyn elhet kategorizálni.
2021. dec. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!