Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vágtam vissza anyámnak?

Jogosan vágtam vissza anyámnak?

Figyelt kérdés

Szóval, tegnap nagyon csúnyán összeveszett velem.

Tegnapelőtt szépen kitakarítottam a szobámat, tegnap pedig mentem bulizni.Előtte mindi mindig összevesztünk ez a buli előtti veszekedés már szinte hagyomány.

Na hogy kitakarítottam a szobám, benne volt a szennyestartóba egy törlőruha.Elkezdte mondani hogy mit töröltél azzal ahogy ő fogalmazott: "tán a pin@dból a g€cit".

Nagyon rosszul esett nekem, elkezdtem mondani neki hogy hogyan képzelte hogy ezt mondja rám, mondtam neki hogy szánalmat érzek íránta ahogy beszél velem.

:(

És ő erre elkezdte mondani hogy hogy jövök én ahozz hogy visszapof@zok stb.

kicsit bánom hogy így össze sikerült vesznünk, de szerintem jogos volt.:(


18/L


2010. szept. 5. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez gusztustalan volt anyádtól! Nem is értem hogy beszélhet így a saját gyerekével.
2010. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyucid ilyen közönséges volt, akkor azt hiszem ez a minimum, hogy visszaszóltál.

Mondd meg neki, hogy jobban fel tudnál rá nézni, hogy EMBERKÉNT TISZTELNI tudna. Saját magát hozza rossz megítéltesésű helyzetbe, hogyha úgy beszél veled, hogy már a matrózok is menekülnek. :)

2010. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő ilyen stílusban beszél a saját lányával, akkor mit vár?

Oké, hogy anya, de milyen anya az ilyen?? Szerintem jól tetted, hogy kimondtad, hogy abban a pillanatban mit éreztél.

2010. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
úristen! ez tényleg nagyon durva. Én nem tudnék ilyet mondani a lányomnak ( ha lesz).
2010. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 margoz ***** válasza:
100%

Jogosan mondtad,hisz attól hogy az anyád,még nem gázolhat sem az ön érzetedbe,sem a becsületedbe,sajnos sok ilyen szülö van,nem tudom miért csinálják.

Egyáltalán honnan tudják hogy a bulin mit szoktak csinálni,és mit törülnek ki?Saját tapasztalat?Meg lehetne kérdezni,hogy honnan ez a nagy bizalmatlanság?talán annak idején ök azt csinálták a buliban?

De azért légy te az okosabb,ha elkezdi az ocsárolást,még ha fáj is hagyd szó nélkül(ugyse tudod meggyözni)jobban fogja boszantani mintha le állsz vele veszekedni,vagy meg akarod gyözni a becsületeségedröl.

Saját tapasztalat, tudom nem fog változni.

2010. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:( akkor mostmár nem is fog megváltozni???

mostmár minden veszekedésnél a fejemhez fog vágni ilyen nagyon szép jelzőket?!

2010. szept. 5. 18:43
 7/9 anonim ***** válasza:

nem feltétlen.Lehet megbánta...

de tényleg nem volt szép tőle: /

2010. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos volt. Ő beszélt olyan mocskos szájjal, mint egy kocsis... ráadásul a saját gyerekével. A lehtökéletesebben vágtál vissza-nem voltál tiszteletlen, választékosan fogalmaztál...


Utálom, amikor a szülők azt hiszik, hogy csak azért, mert ők a szülők, bármit megengedhetnek maguknak, a gyereknek meg ha törik, ha szakad, talpat kell nyalni... én már csak tudom, a szüleim is ilyenek... főleg apám (mondjuk nagyanyámat látva nem csodálom, simán ezt nevelte belé egy olyan nő, aki életében semmit nem csinált, és senki felett nem uralkodhatott... kellett neki is vmi sikerélmény :S)-szülő szent, gyerek kuss. Nekem is olyanokat vágnak néha a fejemhez, hogy én idegennek nem lennék képes olyanokat mondani...


21/L

2010. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

engem is jópárszor lek*rváztak stb...meg hogy a barátomhoz csak azért járok, hogy megb*szassam magam...de ha meg közlöm, hogy nem szeretek itthon lenni (a többi cs*szegetésről nem is beszélnék) akkor meg én vagyok a hálátlan, a szemét, és csak kihasznál a barátom, és egyáltalán tök hülye vagyok...ismerös a szülö a minden a gyereknek meg kuss szitu is..pedig alapjáraton jo szülök...csak nem épp ugy látják a dolgokat ahogy én...azt az meg ugye rossz...sokszor nagyon kiidegelnek...de azért szeretem őket...

22L

2010. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!