Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám és apám féltestvérek,...

Anyám és apám féltestvérek, tehát akkor vérfertőző kapcsolatba születtem én és a nővérem. Undorodok a szüleimtől , amikor ez eszembe jutt, szerintetek ez normális? A párkapcsolatban ezt el kell mondanom a másik félnek ?

Figyelt kérdés

Gyerek korom óta tudom, hogy anyám és apám féltestvérek, de már több mint tíz éve nincsenek együtt, ezt csak a szűk családi kör tudja rólunk.

Testvéremet nem érdekli éli az életét, de én nem tudom túl tenni magam ezen mentálisan.

Félek, hogy debil gyerekeim lesznek.

Van itt valaki hasonló helyzetben?


2021. dec. 2. 21:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%

Hát elhiszem hogy pszichésen ez milyen teher lehet. Amilyen válaszok is születtek... Annyira nulla tolerancia van emberekben, persze a divatos távoli dolgokkal nagyon tud mindenki azonosulni (BLM például) de mikor valaki a környezetükben más akkor jön a frocsoges ...

Na de te nem vagy hibás, nem felelsz azért amilyenek a szüleid! Ezt sose felejtsd el!

2021. dec. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

10 Sajnos ez nem feltétlen igaz.Van, hogy a vérfertőzés a következő generáción ütközik ki.

Ettől független nem kell a kerdezőnek és a testvérének lemondani a gyerekvállalásról.Genetikai vizsgálatokkal már sok betegséget ki lehet szűrni.

2021. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

„nem kell a kerdezőnek és a testvérének lemondani a gyerekvállalásról”


Ez itt most elég szerencsétlen megfogalmazás volt :D

2021. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
13 ... Nem egy ízléstelen viccnek szántam.
2021. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
7%
A mai liberális kultúrában azt terjesztik, hogy ha két ember szereti egymást, akkor semmi nem számít, mert nem ártanak vele senkinek. Tehát ebből kiindulva testvérek között is teljesen normális a szex, ha nincs belőle sérült gyerek.
2021. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%
Mindig elhűlök, hogy a konzervatívok mi mindenről szeretnek fantáziálni azzal az ürüggyel, hogy "ezt a liberálisokról gondoljuk".
2021. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
22%

#16 én meg azon, hogy letagadjátok a valót. :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__114..

2021. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy nem ugyan az az ember teszi fel ezeket a témájú különböző kérdéseket. Egy párkapcsolatban mindent meg lehet és meg is kell beszélni.
2021. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!