Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék segíteni a hugomon...

Hogy tudnék segíteni a hugomon? 9 éves 9 hónapja elvesztette az anyukajat . És apukamnak új barátnője van aki bár rendes mégsem az anyuka . Azt írta a naplójába hogy nem akarja hogy apu megcsalja az anyukajat idezojelesen , azért írja idéző jelbe?

Figyelt kérdés
Mert az anyukája már meghalt .. nem gondoltam volna hogy ennyire átlátja ezt az egészet . Hetente 1-2 napot vagyok itt

2021. dec. 10. 00:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem féltestvérek vagyunk ő apukám új párja volt Egyébként az enyém is meghalt idén .
2021. dec. 10. 18:11
 12/17 A kérdező kommentje:
Ki vagyok én hogy megmondjam mit csináljon . Egy szinten rászoruló fiatal felnőtt . Ő jó ember csak nem szeret és nem tud erzesekrol beszélni ami hat a gyerekeknek nem a legjobb hogy is mondjak
2021. dec. 10. 18:14
 13/17 A kérdező kommentje:
Közös a szobank és szembe jött velem a füzet nem tudtam hogy egy naplo lesokkolt ..
2021. dec. 10. 18:18
 14/17 A kérdező kommentje:
Csókot láthatott illetve voltak közösen nyaralni csak naja korulbelul 9 hónapja történt .
2021. dec. 10. 18:20
 15/17 A kérdező kommentje:
De kedves és elfogadó a nővel aki sokat törődik vele csakhat .. bármilyen is ez nehez
2021. dec. 10. 18:22
 16/17 anonim ***** válasza:
70%
Apjanak kéne akkor kicsit valtoznia.
2021. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
92%

9-10-es vagyok, és üzenem a lepontozó(k)nak, hogy én a saját tapasztalataim valós, és átélt érzések szerint próbálok segíteni, nem pedig csak találgatok, hogy mi lehet a gond.

Mi ebben a rossz, hogy ennyire le kell pontozni?


Remélem, a kérdezőnek azért hasznos volt a válaszom. Ha nem, akkor sorry...

2021. dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!