Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye másnál is mindenki...

Ugye másnál is mindenki csöpögni hagyja a csapotm nem csak nálunk? :-)

Figyelt kérdés

Nálunk szinte mindenki, folyton én járok utánok és zárom el a csapokat. Az még hagyján, ha csöpög, de ha hagyják hogy folyjon... :D

Nálatok is ?


2010. szept. 6. 20:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*csapot, nem
2010. szept. 6. 20:11
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egykarú kerámiabetétes csap van, nem csöpög, ha lezárjuk.
2010. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nálunk sem csöpög mert rendesen el lehet zárni...
2010. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk is előfordul:)

De múltkor mamám azt csinálta hogy átjött hozzánk,megnyitotta a csapot és nem zárta el hanem a fal felé fordította a csap csövét és elment,úszott az egész konyha....(de hogy miért nem zárta el,vagy miért nem szól...hát azt nem tudni...)

2010. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont ez a probléma, idegrohamot kapok attól, hogy a párom képtelen elzárni a csapokat, helyére tolni a konyhaszekrény fiókjait, vagy becsukni egy ajtót.

Abszolút nincs rendérzéke sem, mindent oda tesz le, ahol helyet talál neki.

Oka: mert az anyja is így csinálja otthon(láttam).

Kiborító, mert csak nagyon nehezen lehet az ilyen berögzült hülyeségeket megváltoztatni.

2010. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, sajnos felénk is ez volt a helyzet. Apukám krónikus csapnyitvahagyó volt, a párom is áhhh...

Ezért beruháztunk szenzoros csaptelepre. Na azóta nem folyik. NEm tudja úgy hagyni, de nem is folyik se fogmosás se borotválkozás közben. Hát sz.r ügy. Ha nem bírták elzárni majd hozzászoknak ehhez.

2010. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Én is folyton rászólok mindenkire, hogy normálisan zárja be a fiókat, de ez már az én rigolyám :D


Kedves 20:12 !

Nálunk is el lehet zárni, de NEM zárják el.

2010. szept. 6. 20:16
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk először kicseréltem a gumi betétet de semmi,majd a réz betétet de semmi, majd a komplett csapot és megszűnt a csöpögés .De így is bele telt vagy 3 hétbe + 16E ft-ba.
2010. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A csap nálunk is jól záródik, szóval otthon nem csöpög.

De pároméknál . . . Ott van olyan, hogy nemhogy csöpög, egyenesen folyik, és úgy hagyják, mert "rossz" a csap . . . Holott csak még egy kicsit kellene fordítani a "tekerőjén", nincs különösebb baja. És fogalmuk sincs, hogy miért fizetnek 30 meg 40ezres vízdíjat . . .

2010. szept. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nálunk nem csöpög,és nem folyik(2 felnőtt+2gyerek)
2010. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!