Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetbe ti mit választ...

Ilyen helyzetbe ti mit választanátok? Egyik jobb mint a másik...

Figyelt kérdés
Élettársammal élek pár éve és a gyerekemmel aki nem tőle van. Egyre gyakoribb már otthon a rossz hangulat , mindenbe beleköt,a gyerekembe is a hibát keresi. Mintha keresné mikor mibe lehet otthon belekötni! Ilyen férfival nem éltem még! Kötözködő!! Erősen gondolkozom h elhagyom.Van lakásom nekem is de ki van adva ...ez ugye jó kereset kiegészítés nekem a gyerekkel így a kevés fizetésemhez. Ha elhagyom ez ugye nem lesz mert akkor kell nekünk a lakás és akkor csak a fizum marad ami nem rózsás. Váltani 50 felett már nem szeretnék munkahelyet és szeretem is amit csinálok. Ti mit tennétek? Maradnátok itt a pocsék hangulatba de így tudtok spórolni a jövőtökre a gyerekkel vagy lépnétek de akkor annyi marad a fizumból h megéljünk, a gyerek jövőjére sem fogok tudni félre tenni. Nagyon nehéz eldönteni szamomra a jó lépést...
2022. jan. 3. 12:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
71%

És mi vitt őmelléje?

40-45 évesen nem kéne már rózsaszín ködnek ellepnie az agyadat, ha egy nadrágos embert meglátsz. Pláne, hogy van gyereked is, akiért felelősséggel tartozol.

2022. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem lenne kérdés, hogy menjek. Igazából akkor sem lenne az, ha nem lenne lakásom, csak akkor nehezebb lenne megvalósítani. Nem lesz annyi FÉLRETETT pénzed, de a megélhetéshez elég lesz.
2022. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Metionin ***** válasza:
100%
Hát figyelj, én úgy nőttem fel, hogy se normális család se pénz. Ha a 2 közül csak egyet választhattam volna, a normális hétköznapokra tettem volna a voksom, ahol nem kötözködnek, nem ordítanak. Baxhatod a pénzt, ha közben nincs egy nyugodt pillanatod. Én költöznék.
2022. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Költöznék, nem kérdés.
2022. jan. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!