Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig félek a bátyámtól!...

Még mindig félek a bátyámtól! Mi lenne a legjobb megoldás szerintetek?

Figyelt kérdés

Ez az előző kérdésem:

"A bátyámat 2 hete engedték ki a börtönből (ez volt a második) és én félek tőle. Nem mondtak róla semmit, hogy félnem kellene vagy valami...csak ijesztő. Azok a hülye szokásai, a kinézete, a beszéd stílusa na meg a hülye haverjai. Inkább elmegyek otthonról csak ne kelljen vele maradnom. Azóta már mondták neki a szüleim, hogy szakítsa a kapcsolatot a haverjaival de ő nem akarja. Amúgy másodszor a haverjai vitték bele a hülyeségbe. Még nem csinált semmit amiért félnem kellene tőle de nem tudok bízni benne...szerintem neki ebből fog állni az élete...bemegy vagy 2 évre és kijön fél évre. Az a baj, hogy szerintem ő nem is akar megváltozni. Szerintem neki mindegy, hogy mi van. Belépek a szobájába és a gettóba érzem magam...nem a legjobb érzés :S. De ha meglátom kiráz a hideg..nem tudom elkerülni itthon. Mit tegyek?

Amúgy 27 éves.

17/L"


Nem javult a helyzet, esetleg csak annyit hogy kevesebbet van itthon. A barátai ugyanúgy járnak hozzánk és ő még mindig ugyanolyan. Bár még nem került vissza. Még mindig nem hallgat senkire. Elköltözni nem tudok. Anyukám nem akarja kirakni. Mondjuk valahol érthető mert hát a gyereke...de akkor is. Szerintetek mit tudnék csinálni?


2010. szept. 9. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=dGyU46AFmmg ez jut eszembe

bocs h nem a kérdésre válaszoltam :D

2010. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pedig már igazán kirakhatná 27 évesen!
2010. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan hallottad mar azt a kozmondast:


"Tarsd meg a 3 lepest!"


"Jobb felni, mint megijedni!"


Valoban ijesztoek az ilyen emberek a stilusuk miatt.

2010. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag semmit.Használd az eszed,és kerüld a konfliktust.És ne hagyd hogy belerángasson bármi hülyeségbe.Alkalmazkodj amennyire szükséges de ne többet,éreztesd hogy neked meg van a külön életed,és nem vagy befolyásolható.Abból amit írtál,az következik hogy nem fog túl sokáig otthon lenni.Ha esetleg bántana téged,vagy a szüleidet ne habozz a rendőrséget hívni.Már van priusza,nem fognak vele kesztyűs kézzel bánni.
2010. szept. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csapás lehet ilyen családtaggal együtt élni.Mert van, aki kijőve a börtönből azt mondja, soha többé. Más belátja, hogy jó felé is vezet út, nem csak bűnök felé. Gondolom beszélni nem lehet vele, lekére hatni sem.

Mit tudsz csinálni? Kitérni az útjából. Ha nem agresszív, akkor csak-csak, de ha terrorizálna, azt sem merem mondani, hogy szólj valami gyermekjólétinek, mert még te ütöd meg a bokádat az ő, vagy a haverjai által. Imádkoznék, hogy csináljon valamit, és menjen vissza a dutyiba. Vagy elmegy valami nővel. Csak nehogy ő vigye még oda a macáját is. Nem tudok tanácsot adni, csak együttérzek veled. Nem volt ilyenben részem.

2010. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Hát talán csak annyi, hogy kitartás! Kerüld, amennyire lehet, azon túl pedig ne látszódjon rajtad, hogy tartasz tőle, próbálj "normálisan", közömbösen viszonyulni hozzá. Remélhetőleg valóban nincs valódi okod a félelemre és ha csinál is hülyeségeket annyi esze van, hogy a húgát kihagyja belőle minden szinten.
2010. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az attól is függ miért volt börtönben,ha testi sértés miatt akkor így vagy úgy,de költözz el otthonról.Biztos van valami megoldás.Kolesz stb.
2010. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

" annyi esze van, hogy a húgát kihagyja belőle minden szinten."


Ez nem az ő eszén múlik mert az nics neki. Egyszerűen semmit nem kell vele közösködni.Sehova nem kell vele tartani még moziba se!És semmit se csinálni meg neki.

2010. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetne leulni neked a szuleiddel beszélgetni. Megmondanád, hogy félsz tole és a barátaitol is. Ha ot még nem is rakják ki otthonrol, de legalább megtilthatnák, hogy a haverjai ne járkáljanak hozzátok. Lehet, hogy idovel változna a helyzet.
2010. szept. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már beszéltem régebben a szüleimmel de nem változott semmi. Azt a hülye mosolyát nem tudom elfelejteni...:S
2010. szept. 10. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!