Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek adnátok igazat ilyen...

Kinek adnátok igazat ilyen helyzetben? Én úgy érzem személy szerint, hogy ebben a helyzetben nagybátyámnak, de érdekelnek a vélemények.

Figyelt kérdés
Nagybátyám az ország másik végében lakik, abszolút nem szoros a kapcsolat (jóformán nincs is), anyuval párszor telefonálnak és igazából elég sok komoly konfliktusuk is volt korábban. Tesóm a férjével épp arra utaztak kicsit kikapcsolódni, és gondolták meglátogatják a nagybátyámat. Szimplán betoppantak hozzá, aki ezt a húzást nemigen díjazta. Fogadta őket arra a rövid időre, de jelezte, hogy ő nagyon nem szereti az ilyen betoppanásokat hirtelen az ország másik végéből és anyut is felhívta az eset miatt, hogy ilyet vele ne csináljanak többé. Anyám erre irtózatosan kiakadt, (sajnos vele korábban sem sikerült megértetnem nekem sem, hogy a legtöbb ember szereti előre tudni, ha valaki megy hozzá vendégségbe, valamint azt is, hogy mikorra várható) erre csak annyi jött gúnyosan, hogy jaj miért, a királyhoz mennek? Most is totál kiborult, felhívta tesómékat, hogy ne is menjenek nagybátyámhoz többé, maradjon az ilyen magára, stb. Szerintem abszolút nem neki van igaza, bunkóság csak úgy beállítani valakihez (több száz km távolságból főleg) majd várni, hogy az illető vágja a jópofit a dologhoz. Tesómék meg talán így végre megtanulják, hogy illik előre megbeszélni az ilyen dolgokat felnőtt emberhez méltóan. Ti mit tettetek volna ilyen helyzetben?

2022. jan. 24. 12:51
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Ez nagyon durva, 38.! Na az ilyen aljas, átokfajzat rokonnak aztán tényleg szakadjon le a pofája! Döbbenet, micsoda sz.rházi emberek vannak...
2022. jan. 24. 23:21
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem most, hogy hányas voltam, én írtam az éjszakás műszak után hívatlanul betoppanó négyfős családot.


De amiért újra írok, mert visszanéztem a kérdésre: 38as válaszoló története hűen tükrözi azt, amit kérdező Te csak meglengettél.

Basszus 38., ha ez mind így történt, főleg, hogy még utána te voltál a trehány, kaja nélküli vendéglátó, hát még a postásnak se nyitottam volna ajtót jó darabig.

Atya ég, mik vannak!

2022. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Attól a történettől én se térek magamhoz most sem. Az ilyen rokonnal minden további kapcsolatot megszakítanék, és még ha nagy szüksége is lenne rá, még egy pohár vizet sem adnék neki a továbbiakban. Az aljas gonoszság netovábbja, amit műveltek.
2022. jan. 25. 15:17
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
38-ra azt hittem velem van a baj, hogy ekkorát kattant a bicska a zsebemben, mondom magamnak tiszta idióta vagyok, de úgy látom ez mindenkinél kiverte aki azóta olvasott itt.
2022. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a biztosítékot kiverte úgy értettem.
2022. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

38-as vagyok


Ez sajnos így történt.

Ilyet csak az élet ír, nem lehet kitalálni. Soha nem szoktam ide ilyen hosszú lélegzetű dolgokat írni, főleg nem mesélgetek magamról, nem vagyok már fiatal.

De ahogy írtam is, ez nem mai történet és akkor annyira kiborított, hogy ráugrottam a kérdésre és kényszert éreztem, hogy ezt elmeséljem.

Más szempontból is érdekes család a miénk...


Ezért is állok teljes mellszélességgel a nagybácsi mellett, akiről nem tudni, hogy éppen mit tervezett el, hogy érezte magát fizikailag, miben zavarták meg.


És végül, de nem utolsósorban köszönöm mindenkinek az együttérző kedves szavait, szép estét mindnyájatoknak!

2022. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
Szép estét kívánok én is Neked, és kellemetlen, sunyi rokonoktól mentes életet!
2022. jan. 25. 17:30
 48/48 anonim ***** válasza:
100%

#47

Köszönöm szépen!

2022. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!