Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tarthat örökké az első szerelem?

Tarthat örökké az első szerelem?

Figyelt kérdés

tudsz ilyet akiknél így lett?

17 éves vagyok, 2 éve van barátom és nagyon nagyon jól megvagyunk(L)


2010. szept. 9. 21:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
87%
"Az első szerelem soha nem múlik el, de mindig véget ér."
2010. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én csak remélni merem...
2011. febr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Olyan tök jó sztorikat írtak itt az elözöek :)

Nekem még nem volt párom hiába 19 vagyok, én az igazit keresem és remélem,hogy az első párom lesz az utolsó (és nem azért,mert meghaolok mielött jönnek a poéngyárosok).

Ezek után a sztorik után még jobban hiszek benne,hogy sikerülhet.

Amúgy szerintem simán maradhattok együtt, szóval hajrá ;)

2011. febr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, nekem is első kapcsolatom, már egy ideje együtt is élünk. Néha vannak kisebb konfliktusok, de hát hol nincsenek...Imádjuk egymást, és nagyon szeretek Vele élni. Már nem érzem azt a lángoló szerelmet minden nap, mint az első pár hónapban, de sokszor napokig igen. A szerelem szerintem bármikor feléleszthető érzés, ha két ember figyel egymásra, segíti egymást az Életben, és ha van mögötte szeretet érzés, amolyan mélyebb, tisztelettel párosuló...Sokan abba a hibába esnek, hogy megunják a sok közös légtérben eltöltött időt, és elkezdenek mindenbe belekötni, így a másik szenvedi el, hogy kitöltik rajta a stresszt, rossz hangulatot. Ha viszont nem esel ebbe a hibába, és sokszor figyelmes, gondolsz a másikra, bármi apró dolog lehet ez vagy kedves szavak, akkor mindig újra és újra feléled a szerelem. A titok, hogy meg kell becsülni a kapcsolatot, ha úgy érzed, hogy megtaláltad a nagy Őt, a nehézségeket pedig közös erővel átvészelni! Hidd el két igazi társ képes erre! Ja és nem kell foglalkozni mások irigy károgásával, főleg olyanokéval nem, akik azt hajtogatják egy sokadik boldogtalan kapcsolatban, hogy még fiatal vagy és "próbálj ki" minél több kapcsolatot! Sok boldogságot Nektek!
2011. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az első szerelem örökké tart (legalábbis az esetek jelentősebb %-ában), bár azt vallom, hogy mindig az első a legnagyobb szerelem, amit nem lehet elfelejteni, de nem is kell!

Őszintén bevallom, még olyan szerelmet senki iránt nem éreztem, mint 9 évesen egy nálam jóval idősebb férfi iránt. Természetesen ez csak plátói volt. Igaz, hogy már nem egy, nem kettő év telt el (hanem több), de tudom, hogy úgy már senkit nem fogok szeretni, mint az elsőt.

2011. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!