Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tarthat örökké az első szerelem?

Tarthat örökké az első szerelem?

Figyelt kérdés

tudsz ilyet akiknél így lett?

17 éves vagyok, 2 éve van barátom és nagyon nagyon jól megvagyunk(L)


2010. szept. 9. 21:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%

Pontosan a te cipődben jártam. 15 évesen jöttem össze az első szerelmemmel, 4 évig voltunk együtt. Én is azt gondoltam, tarthat örökké. Ettől függetlenül nagyon szép volt, szerencsés vagyok, hogy ő volt mellettem tinédzser éveimben :)

Sok boldogságot nektek, nem baj ha nem vagytok együtt örökké, attól még lehet szép és tartalmas kapcsolat. Egyszer talán vége lesz, de ez mindig benne van a pakliban.

2010. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

2 nagybátyám-nagynéném házassága ilyen. Egyikük 13, másikuk 14 évesen kezdte a kapcsit. Azóta 50-en túl vannak, 3-3 gyerekük van (egyik pár 16 évesen hozta össze az elsőt, ki is tagadták őket, de letojták, mert ottvoltak egymásnak). Olyanokat tudnak veszekedni, hogy csak lesek, azt hiszem, ölre mennek, és nem zavarja ám őket, hogy vendégségben vannak! pár perc múlva meg minden oké. Olyanok, mintha még mindig tinik lennének. Ja, és tuti nincs szeretőzés meg ilyenek, mert olyan nyíltak, hogy szinte kellemetlen.

Simán tarthat örökké. Attól, hogy sokan nem hisznek benne, még van.

Csak arra kell vigyázni, hogy el tudjátok engedni egymást, ha mégse tartana ki...

Ja, jut eszembe, mi 16 évesen jöttünk össze, bár közben kiéltük magunkat közös megegyezésre, most 22 és 28 évesek vagyunk 2 éves picivel. Aztán lehet károgni, hogy messze még az örökké...

2010. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
72%

Általában egy szerelem sem tart örökké..

Nem akarlak kiábrándítani, de kutatások eredményeként bebizonyosodott, hogy egy szerelem max 7 évig tarthat egyhuzamban.


Többnyire általában 2-3 évig tart egy szerelem, viszont ha elég erős a kapcsolatod és együtt maradtok, akkor a szerelem megszakadhat ugyan, de bizonyos időközönként újra és újra fellángolhat közöttetek.

2010. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
95%
A szerelem, az kemia. Hormonok idezik elo. Ebbol kifolyolag nem tarthat orokke. Kb 2-3 evig tart a szerelem, de kesobb atalakul egy meg szebb formaba, a szeretetbe, ami orokke tarthat.
2010. szept. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%
Semmi sem tart örökké.
2010. szept. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem maga a kapcsolat tarthat "orokke" es szerethetitek egymast, de nem szerelemmel 50-60 evig. En nagyon szeretem a ferjemet, de a szereteten nagyobb a hangsuly, mint a szerelemen es epp ettol tartos a kapcsolat, mert akit szeretsz, azt nem tudod csak ugy kitorolni az emlekeidbol, de a szerelem (langolas) elmulik idovel. Es szerintem ez egy termeszetes folyamat, nem szabad megijedni tole es ettol meg lehet jo a hazassag.
2010. szept. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok, de az egyik meghalt. Így lett aztán belőle "örök" szerelem.
2010. szept. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen ismertem meg a férjem, ő 19 volt. Most 52 éves vagyok, és nem ismertem más férfit, nem is hiányzik. Még a gondolata sem merült fel, hogy másként is lehetne. Nem bántam meg semmit. Persze a lángoló szerelem egy idő után gyengül, de a parázs megmaradt. Nem csinálnám másként, nem kacsintgatnék kifelé.

Vagyis lehet "örök" szerelem, türelem, megértés, tolerancia kell hozzá. Nem mindig megy minden simán, de meg lehet oldani.

2010. szept. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
97%

Igen, van olyan, hogy a párok együtt maradnak életük végéig, de manapság ez már nagyon ritka.

A szeretet azt jelenti, hogy olyannak fogadod el a másikat, amilyen, olyannak szereted. (Nem beletörődsz, hogy ilyen, hanem értékeled, hogy ilyen.)

A ti személyiségetek még nincs kialakulva (nagyon fiatalok vagytok), most alakul, változtok. Nem biztos, hogy ezt a változást tudjátok majd egymásban tolerálni, és nem biztos, hogy a felnőtté válás után is el tudjátok fogadni egymást, hiszen nem ilyennek ismertétek és szerettétek meg a másikat.

Nem azt mondom, hogy lehetetlen, de nem valószínű. Persze előfordulhat. :) A jövőt nem lehet megmondani. Inkább élvezd a jelent.

2010. szept. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Első kapcsolatom 6 éve tart mindenünk közös és egymásért meg a családért élünk.Szerelemmel szeretem de azt mondják a szerelem majd elmúlik és átalakul szeretetté és kötődéssé.Nem akarom kiélni magam én így boldog vagyok.Azt kívánom neked és magamnak hogy jó sokáig tartson.
2010. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!