Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Három gyermekes család esetébe...

Három gyermekes család esetében a nemek szerint milyen születési sorrendet gondolsz ideálisnak?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. febr. 4. 17:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%
Fiú, lány, aztán jöhet a 3 gyerek, tökmindegy milyen sorrendben.
2022. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Én három gyereket szeretnék (még egy sincs), és persze azon túl, hogy legyenek egészségesek, szeretnék lányt és fiút is. A sorrend az mindegy, meg az eloszlás is. :)
2022. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%

#2 "1. Csak egy kérdés volt. Arra vagyok kíváncsi, hogyan látják az emberek."


Erre ilyen formában én nem tudok válaszolni.


De azonos nemű testvérek szerintem jobban megértik egymást, jobban tudják segíteni, ha általánosíttok.


(Mi ez sok lepontozgatás már megint, ha valaki kérdez, vagy lemeri írni a véleményét? Ha jó neki pontozgasson le annyira nem izgat. :))

2022. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
78%
A szüleim mindig azt szajkózzák, hogy lányt kell először szülni, hogy tudjon vigyázni a többire. Első szülött lányként fiút szeretnék először, a többi ilyen értelemben ‘nem számít’.
2022. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
6%
fiú a gyerek
2022. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
49%
Nem tarom ideálisnak a három gyereket. A középső gyerek szindróma létező dolog, saját bőrömön szenvedem meg.... Azért meg kár szülni hogy ott legyen egy gyereke csak úgy, elhanyagolva, mellőzve.
2022. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%

#16 Akkor mi az ideális?


1 gyereknél nincs akivel játsszon

2 gyereknél féltékeny lesz az idősebb

3 gyereknél középső gyerek szindróma

és így tovább


Az igazság az, hogy bármennyi gyerekes családban lehetnek boldog gyerekek, ha a szülők szeretetben nevelik őket.


A kérdésre válaszolva: tökmindegy, sokadrangú szempont a nemük.

2022. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
75%

1 játszani nem csak testvérrel lehet

2 a féltékenység kezelhető

3 ezt a legnehezebb kivédeni, mert a nagynál minden új, a kicsi meg ugye kicsi, a középső az aki sem újdonságot nem hoz, se dédelgetni nem fogják, mert azt a kicsivel teszik...

szóval az egy és a két gyerek is jobb mint a három.

2022. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
88%

#18

ennyi erővel a háromgyerekes szitura is lehet mondani, hogy nem csak a kicsivel meg a naggyal lehet foglalkozni...

2022. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
59%
Inkább fiú jó szerintem elsőnek, mert vele el lehet engedni később a húgait bulizni. Nálunk én, a lány voltam az idősebb és haverok híján 18 éves koromig nem engedték sehova (így tovább is még szenvedtem ezt, hogy tiniként nem szocializálódhattam jobban, ugyanígy az öcsém is). Fordított felállás jobb lett volna.
2022. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!