Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Három gyermekes család esetébe...

Három gyermekes család esetében a nemek szerint milyen születési sorrendet gondolsz ideálisnak?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. febr. 4. 17:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
54%
Midnegy teljesen, hisz úgy sem kívánságműsor.
2022. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
72%
Engem a bátyám életében nem védett meg. Nem is értem ezt a fajta sztereotípiát. Egy idő után nem is szívesen játszott velem, sőt elvolt a saját kis életében, neki nem hiányzott a család. De én nagyon sokat vigyáztam az öcsémre, vele sokkal jobb a viszonyom. Egy lány sokkal tovább elvan a kisgyerekekkel mint egy fiú. És sokkal türelmesen is.
2022. febr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk lány-lány-fiú van. Úgy érzem, ez nem ideális. A lányok sokszor elnyomják a kispasit, akinek ez a macsó öntudatát azért elég rendesen bántja. Nagyon sokáig nem tud ő lenni a nagy és okos, majd esetleg felnőttként, ha valamiben jobb lesz náluk.

De annyira nem vészes a dolog, hogy pl tenni akarjak ellene, ha lenne rá lehetőség a fogantatásnál.

Ami nálunk jó, hogy a középső elég fiús kislány. És egy kis kaméleon. Tud a naggyal is körömlakkokról értekezni, de a kicsivel is simán nyomják a minecraftot. Mert ugye a 3 gyerekkel az a baj, hogy valaki mindig páratlanul marad. :)

2022. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
83%
Hát az eddigi kommentek között elhangzott az is, hogy lány legyen az első, mert az tud vigyázni a ksebbre, meg az is, hogy fiú legyen az első, mert az tud vigyázni a kisebbre :D szerintem mindegy.
2022. febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
42%

1 fiú: meg tudja védeni a kisebbeket és taníthatja a legkisebbet pl csajozni, focizni, megvédeni magát


2. lány: lehet rá számítani hogy besegít a kicsi körül,babusgatja illetve "rendet tart" a két testvére között


3. fiú :)

2022. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem kívánságműsor. Nekünk 3 gyermekünk van, lányunk nincs. Így hozta az élet, bárhogy máshogy is jó lett volna. Lényeg, hogy egészségesek.
2022. ápr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!