Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdés 50-60 év fölötti,...

Kérdés 50-60 év fölötti, egymással jó kapcsolatban élő szülők tőlük különélő felnőtt gyerekeihez(?)

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit furcsa a kérdés, de eszetekbe szokott jutni, hogy a szüleiteknek van-e szexuális élete egymással?

Vagy ezen nem gondolkodtatok soha?

Vagy esetleg tudjátok konkrétan, hogy igen vagy sem?


Mi ilyen idős pár vagyunk, és ma került szóba, hogy mit gondolhatnak a gyerekek erről a témától.


Kérem, ne kezdjen senki hülyéskedni, vagy szétoffolni a kérdést, értelmes válaszokat szeretnék kapni.

Előre is köszönöm.


2022. febr. 8. 16:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
77%

A kérdezett korosztályhoz tartozom

Ezt és sok minden mást nem osztunk meg az életünkből

Magánszféra én sem lépem át az övükét és viszont sem hagynám! Föleg szex na erről végképp nem

Utoljára akkor volt téma mikor 12 körül voltak tudod felvilágosítás!

2022. febr. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Ahogy látom, a többség nem érti a kérdést!

NEM azt kérdeztem, hogy beszélgenek-e ilyen témákról, hanem hoyg egyáltalán észébe jut-e a gyereknek a szülöknek még van szexuális élete.

2022. febr. 9. 07:57
 23/30 anonim ***** válasza:
62%
Te értesz félre mindent. Bár végül is a kérdést se tetted fel rendesen. Az hogy jóban vannak, sok mindent jelent.
2022. febr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
A jóban lettek arra vonatkozik, hogy normális a kapcsolatuk, nem haragban vannak vagy utálják egymást, ami kizárna minden szexkapcsolatot.
2022. febr. 9. 10:39
 25/30 anonim ***** válasza:
23%

Beszélnek egymással elválasztó is,ingyen csinal szakmunkat, de ettől meg soha nem lennének egymással úgy. Eleg volt az a 15 év

Szóval kizarja. Nem minden fekete es fehér.

Ha azt kérdezed,hogy együtt élő, nem elvalt, harmonikus kapcsolatunk tűnő...más fényben lenne, de így értelmezhető így is

2022. febr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
90%
Én tudom hogy van nekik, ötvenes, egészséges emberek mindketten. Szerintem ennyi idősen azért még nem kell lehúzni a rolót.
2022. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
82%

Találtan véletlenül a hűtőben hüvelyszárazságra való krémet, gondolom ezért tartják.

Alapvetően természetesnek tartom, hogy ez a korosztály él nemi életet, de igyekszem nem gondolni a szüleim szexuális életére.

31n

2022. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettö válaszolónak köszönöm, ilyen válaszokra gondoltam.
2022. febr. 17. 14:53
 29/30 anonim ***** válasza:
52%

27, ez hülyeség.

Olvass utána.

2022. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Mi a hülyeség? Szerintem a 27-es válasza korrekt!
2022. febr. 17. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!