Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdés 50-60 év fölötti,...

Kérdés 50-60 év fölötti, egymással jó kapcsolatban élő szülők tőlük különélő felnőtt gyerekeihez(?)

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit furcsa a kérdés, de eszetekbe szokott jutni, hogy a szüleiteknek van-e szexuális élete egymással?

Vagy ezen nem gondolkodtatok soha?

Vagy esetleg tudjátok konkrétan, hogy igen vagy sem?


Mi ilyen idős pár vagyunk, és ma került szóba, hogy mit gondolhatnak a gyerekek erről a témától.


Kérem, ne kezdjen senki hülyéskedni, vagy szétoffolni a kérdést, értelmes válaszokat szeretnék kapni.

Előre is köszönöm.


2022. febr. 8. 16:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem történhet meg. Van kulcsom a szülői házhoz, de sosem megyek váratlanul.
2022. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem a célközönség vagyok, hanem a tiétek kérdező. Mindkettőnek van kulcsa, bármikor jöhetnek, de még soha nem érkeztek anélkül, hogy csörögtek volna. Éppígy nem megyünk mi sem váratlanul. Pont azért, amiért egész kiskamasz volt mindkettő amikor elkezdtünk kopogni a szobaajtajukon vagy bekiabálva megkérdezni, hogy mehetek? Akkor is tudták, hogy a most nem-et simán elfogadjuk. Amúgy mi egy ilyen kifejezetten röhögős bagázs vagyunk, kaptunk már megjegyzést, hogy hogyan jönnének csak úgy, és ha jóatyánk éppen cserkészi a vadat? :) Szóval itt is igaz, nem buta, csak (már nem is) gyerek.
2022. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
60%

A szüleim jóban vannak. Nem vesztek össze válás után a gyerekeik miatt. De tuti nem szexelnek.

Az új parjaikkal biztos.

2022. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
74%
Nem szoktam foglalkozni a szüleim szexuális életével. Ha nem olvasom el a kérdést, eszembe se jutott volna.
2022. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
67%

Ahogy nem gondolkodom a szomszédom vagy a kollégám szexuális életén, úgy a szüleimén se.

Szerintem elég perverz dolog ilyenen törni a fejedet.

Pl. WC-re is mindannyian megyünk. De nem kezdek el gondolkodni azon, vajon milyen az arca apámnak, anyámnak, amikor kinyomja a székletét.

Egyszerűen ezek a dolgok nem tartoznak másra, csak az érintettekre.

2022. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
43%
Engem nem érdekelne, sót örülnék neki ha tabu téma lenne köztünk, de apàm mindig wz orrom alá dörgöki, hogy mit csinàltak ha hazalátogatok. Én 35 vagyok apáp 69 anyám 62
2022. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
81%
Tudom, hogy van, mert szoktam hallani :(
2022. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
16%
Jo, nem leponrozni kell, hanem pontosan félteni a kérdést
2022. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem erdekel. Kiskoromban hallottam mar oket, de nem okozott traumat bennem, viszont nem kerdezek ra, ahogy ok sem az en szexualis eletemre.
2022. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem a gyerekre tartozik azért.
2022. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!