Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítsam be a...

Hogyan bizonyítsam be a férjemnek hogy a családja tönkre akar engem tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos a helyzet nem egyszerű. Az én férjem nagyon naiv. A szülei valószínű nem fogadtak el engem. Eleinte azt hittem igen, mert tényleg rendesek voltak velem. De egy jó ideje furán viselkednek velem. Vannak csúnya megjegyzéseik, beszólások. Állandóan kötekednek velem. Mindig azt nézik mit rontottam el. Mindig a hibáimat keresik. Ha valamit mondok azt szándékosan kiforgatják, és egy semmi hátsó szándékú megszólalásomból ők azt következtetik le amit akarnak. Neha úgy érzem nem tudnak újat mutatni. De! Amióta ebbe a családban vagyok rossz és pocsék embernek érzem magam. És egy buta embernek titulálnak. A férjem jelenléte nélkül teszik általában ezeket. És ha mondom, "á ők nem olyanok, biztos valamit félre értettél " vagy "majd előttem mondjanak ilyet és majd én elmagyarázom nekik a dolgokat" vagy " érdekes előttem soha nem mond senki ilyet vagy olyat" (mintha hazudnék ) nem akarom a szülei ellen fordítani ha valaki ezt gondolná. De szeretném vele tudatni hogy milyenek velem.

Azért lenne ilyen fontos mivel ikerházban lakunk velük. És így hogy a költözés esélye minimális így fontos lenne hogy tudja hogy igazam van. Úgy érzem nem hisz nekem. Itt van 1 közös gyerek. Néha elgondolkozom hogy elmegyek egy albérletbe és akkor mindenkinek jó lesz. Csak a gyerekemnek nem. :(

Ha állandóan kötekednek velem és beszólnak egy idő után megunom és válaszolok nekik. Ez kevés alkalommal fordul elő de van. Mikor még nem volt itt a gyerekem akkor nem voltak velem ilyenek vagy csak nem vettem észre. Anyós szemébe egy igazi szálka vagyok, gyűlöl és utál. De a szemembe nem mondja ő inkább érezteti. De ő a nagy család össze tartó. Ahaa igen, látom. Régen őt sem fogadta el az anyósa. Talán ezt akarja tovább adni. De én erről nem tehetek. Mindig normális voltam velük. De gyakran kaptam olyan dolgokat a fejemhez amivel a lelkembe tiport. Nem tudom mit tegyek.


2022. febr. 9. 12:24
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
76%
Mutasd meg az embernek, hogy mit írtál ide ki!
2022. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos nem jó egy helyen túl közel elni rokonokkal . El kell költözni ház eladással 2en együtt vagy fizessen ki aztán megoldódik . Ellened fognak hangolni mindenkit férjet gyereket .
2022. febr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
61%
Azért meghallgatnám a másik félt is...
2022. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
91%

Vagy ha nem akarod az egész eddigieket felborítani, egyszerűen állj a sarkadra és szólj vissza nekik. Ne hagyd magad! Ha a párodnak szóváteszik akkor meg, visszafordítod és közlöd, hogy csak félreértettek, és nem látják jól a helyzetet. Mutass nekik tükröt.

Vagy még egy megoldás, hogy ülj le beszélni anyóspajtival, határozottan, hiszti nélkül, hideg fejjel, és ne hagyd, hogy kizökkentsen, légy te az erősebb!

2022. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem mutasd meg neki a kiírt kérdésed és ha ezek után is olyanokat mond h csak beképzeled, akkor a férjeddel is baj van nem csak az anyóssal. Melletted kellene állnia és feloldania a problémát. De legalább konfrontálódni a szüleivel.


A férjed szemszögéből két dolog történhet:

Vagy igazad van és megvédett, vagy nincs igazad de legalább kiderült h te hazudtál. Csináljon már valamit basszus.

2022. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
21%
A gyerek jól értem, hogy nem közös, hanem előző kapcsolatodból van? Azt írod, amíg nem volt itt a gyerek - így nem szoktak közös gyerekről beszélni.
2022. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
97%

#17. ,,Úgy érzem nem hisz nekem. Itt van 1 közös gyerek."


A kiírásból idézve.

2022. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
28%
Jogos, azt a részt kihagytam, azt hittem, az a bekezdés a második mondattól végig picsogás lesz információ nélkül.
2022. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
28%
Nem lehet, hogy a kérdező paranoiás?
2022. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 Haburc ***** válasza:
75%
Én választás elé állítanám. Ha nem hisz neked, akkor elköltöznék egy időre. Ha nem keres, azt jelenti, hogy nem szeret. Akkor nincs miről beszélni. El kell válni.
2022. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!