Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítsam be a...

Hogyan bizonyítsam be a férjemnek hogy a családja tönkre akar engem tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos a helyzet nem egyszerű. Az én férjem nagyon naiv. A szülei valószínű nem fogadtak el engem. Eleinte azt hittem igen, mert tényleg rendesek voltak velem. De egy jó ideje furán viselkednek velem. Vannak csúnya megjegyzéseik, beszólások. Állandóan kötekednek velem. Mindig azt nézik mit rontottam el. Mindig a hibáimat keresik. Ha valamit mondok azt szándékosan kiforgatják, és egy semmi hátsó szándékú megszólalásomból ők azt következtetik le amit akarnak. Neha úgy érzem nem tudnak újat mutatni. De! Amióta ebbe a családban vagyok rossz és pocsék embernek érzem magam. És egy buta embernek titulálnak. A férjem jelenléte nélkül teszik általában ezeket. És ha mondom, "á ők nem olyanok, biztos valamit félre értettél " vagy "majd előttem mondjanak ilyet és majd én elmagyarázom nekik a dolgokat" vagy " érdekes előttem soha nem mond senki ilyet vagy olyat" (mintha hazudnék ) nem akarom a szülei ellen fordítani ha valaki ezt gondolná. De szeretném vele tudatni hogy milyenek velem.

Azért lenne ilyen fontos mivel ikerházban lakunk velük. És így hogy a költözés esélye minimális így fontos lenne hogy tudja hogy igazam van. Úgy érzem nem hisz nekem. Itt van 1 közös gyerek. Néha elgondolkozom hogy elmegyek egy albérletbe és akkor mindenkinek jó lesz. Csak a gyerekemnek nem. :(

Ha állandóan kötekednek velem és beszólnak egy idő után megunom és válaszolok nekik. Ez kevés alkalommal fordul elő de van. Mikor még nem volt itt a gyerekem akkor nem voltak velem ilyenek vagy csak nem vettem észre. Anyós szemébe egy igazi szálka vagyok, gyűlöl és utál. De a szemembe nem mondja ő inkább érezteti. De ő a nagy család össze tartó. Ahaa igen, látom. Régen őt sem fogadta el az anyósa. Talán ezt akarja tovább adni. De én erről nem tehetek. Mindig normális voltam velük. De gyakran kaptam olyan dolgokat a fejemhez amivel a lelkembe tiport. Nem tudom mit tegyek.


2022. febr. 9. 12:24
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
97%
A telefonoddal rögzíts néhány kompromitáló beszélgetést. Majd 4-5 ilyen beszélgetést összegyűjtve ülj le beszélni a pároddal!
2022. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
94%
Pont azt akartam írni, amit az 1. Már az első felvételt játsszd le a párodnak.
2022. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
89%
Ha anyagilag megengedheted azt az albérletet, inkább költözz. Ne szenvedj!
2022. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem hisz neked, és bizonyítani kéne, akkor ott már gond van.
2022. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
96%
Négyes jól mondja. Én megkérdezném tőle, hazug embernek tart-e engem. Ha igen, nincs miről beszélni. Ha nem, akkor miért nem hisz nekem?
2022. febr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
85%
A férjed nem szeret, az anyjával együtt fognak onnan kiutálni, a gyereket meg visszatartják, erre számíts. Nem lesz javulás, mérgező családba csatlakoztál be, sajnálom.
2022. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
95%
A férjed nem naiv, hanem gyerek. Akkor is megmagyarázná, hogy te érted félre, nem úgy gondolták stb. ha minden a szeme előtt történne. Inkább erről beszélgess el vele.
2022. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
94%

Jézusom 7-es, te normális vagy?:D

Miért hisztis azért valaki, mert nem akar egy rossz, toxikus légkörben élni? És az ilyen emberek a legrosszabbak, akik csak sunyin gonoszkodnak. Vállalják fel akkor, hogy a Kérdezőt nem bírják, vagy mondják meg, hogy miért nem. De a rosszindulatú, sunyi emberek a legrosszabbak.


Arra meg ne anyós szóljon már be, hogy ki hogyan főz. Nem kötelező ennie belőle szerintem. :)


Kérdező, én a helyedben vagy a férjeddel beszélnék, vagy költöznék.

2022. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
89%
Hetessel nem kell törődni. Mindenhol megjelenik hangulatot szítani. :)
2022. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
95%

Olvastam a vakaszokat. A legtöbbel egyet ertek.


Sajnos tenyleg problema, ha. Nem hisz neked a férjed :( de kehet csak a "béke érdekében" füllent...

En is felvennem, vagy bekameraznam a helyiseget ahol szid, csunyan beszel Pl. Konyhamat es felvetelt keszitenek "veletlen". Olcson vannak mar ilyen rögzítős kamerak a neten

2022. febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!