Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekükkel üvöltöző anyukák...

Gyerekükkel üvöltöző anyukák a buszon?

Figyelt kérdés

A minap a buszon hallottam hogy egy anyuka 4-5 megállón keresztül ordítozott a pici kislányával. Aztán a buszról szó szerint leráncigálta a gyerkőcöt. Addigra persze már a kislány is nagyon sírt, erre az anyuka még jobban üvöltött. Annyi ilyet látni nap mint nap. Tudom, hogy nem a mi dolgunk, és az üvöltöző anyukák szó szerint leharapják a fejünket, ha szólni merészelünk; de borzasztó látni az ilyet. Ti mit tesztek ilyenkor? Ha ilyet látok mindig az jut eszembe, hogy minek szül az ilyen. De ez persze nyilván nem így van. Ti hogy gondoljátok?

22L


2010. szept. 11. 11:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Velem sosem kiabált az anyukám, viszont egyszer behisztiztem a városban, és a földön húzott végig a fél városon (ő ordított, én bőgtem). Képzelem, róla is mit gondoltak az emberek. :D

Lehet, hogy náluk is csak egyszeri eset volt. :)

2010. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

hát igen..senki sem szívesen néz ilyet végig:( ha a kislányom rosszalkodik ilyen helyeken,akkor sem kiabálok vele,hanem megpróbálok következetes lenni.

De rángatni,esetleg még meg is ütni az megalázó a gyereknek is,és ráadásul szánalmas a szülőtől is(persze itt nem a popsira ütésre gondolok,mert azért az elmegy normál keretek közt ha csúnyán viselkedik a gyerkőc)

2010. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Azért tegyük azt hozzá, hogy néha a kicsik azért is képesek földhöz vágni magukat és hisztizni, mert mondjuk az anyuci nem fogócskázik vele a buszon. És ilyenkor az anyuka megpróbálja leülltetni, szépen hatni rá, de ilyenkor a gyerek részéről se kép se hang, mert ő nem fogócskázhat. Persze vannak olyan anyukák, akik meg se próbálnak higgadtan hatni a gyermekre, rögtön üveltenek, és onnantól kezdve szerintem maga az anyuka lesz a hiszti királynő. Nah az ilyen anyukáknál tényleg kérdés, hogy akkor minek szülte meg a kicsit (azért, hogy üvöltözésről szóljon az élet?) ... És az ilyen anyukákkal nem tudsz mit kezdeni sehol. Most tegyük fel odamész, első reakció: -törődj a magad dolgába, milyen jogon szólsz bele abba, hogy hogyan nevelem a gyerekem. és még sok ilyen. Pedig lehet abban a helyzetben neked lenne igazad.
2010. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
akinek ilyen az anyja .. abból a gyerekből lesz a normális szülő..:)
2010. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
11:46: Ez lehetséges, viszont ne biztos, hogy csak normális szülő lesz belőle, lehet, hogy lelkisérült is(már ha az anyja illyen marad)...:(
2010. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

hű, imádom az ilyen kérdéseket :-))vesszőparipám. egy ilyen szituációból nem lehet jól kijönni. mert ha fegyelmezed a gyereket, akkor a nagyközönség előtt te vagy a gonosz boszorka, aki minek szül gyereket, és a többi. ha nem fegyelmezed, akkor meg ilyen hisztis gyereket még senki sem látott, és jól meg kéne verni.

hát valahol az arany középutat kéne megtalálni.

2010. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%

lehet én is lelki sérült vagyok de akkor is

belőlem normális szülő lesz.

2010. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%
Ja, pont erre gondoltam...
2010. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

11:49 tökéletesen igazad van! ebbe bele sem gondoltam. Hogyha a kisgyerek hangosan hisztizik, és anyuka nem fegyelmezi, akkor egyből mit gondolnak az emberek.

De olyan is előfordult már, hogy azt láttam, hogy a kicsi leejtett valamit a földre és anyuka ezért kezdett el üvölteni, hogy " megmondtam, hogy vigyázz a cuccaidra, minek ejted le, most nézd meg milyen koszos lett, anyád meg majd moshat rád megint...." No ez már az a szituáció, amikor ha anyuka nem szólt volna, vagy szelídebben, akkor bölcs maradt volna.

2010. szept. 11. 11:56
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Turelmetlenek a Szulok es a hideg is kiraz, amikor ilyet latok, s a legrosszabb, hogy meg segiteni sem tudunk ilyenkor.

Lasd a sok depis gyermeket 14 evesen!

2010. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!