Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim válnak, egész nap...

A szüleim válnak, egész nap elviselhetetlen üvöltözés megy itthon. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az egész házban hallatszik, nem hagyják abba egy órára sem, nem bírok koncentrálni semmire, fáj a fejem. Legszívesebben azonnal elköltöznék itthonról, de még iskolába járok, nem dolgozom. Mit tennétek a helyemben?
2022. febr. 17. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%

Iskolába jársz?

És már otthon is vagy csütörtökön fél kettőkor?

Melyik iskolába jársz és hányadikba?

Csak nem a Birkaiskolába, ahol "ki oda se ballagott, még jutalmat is kapott"?


Vagy ismét egy kamut olvashatunk e rovatban????

2022. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
5 órám volt a mai napon, de látom megfogtad a lényeget.
2022. febr. 17. 13:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tudsz tenni hogy keveset vagy otthon amennyire csak teheted.Nyilván ha 12-13 éves vagy akkor nem engednek sok időre barátokhoz vagy bárhova.

Esetleg ha normálisan közölnéd velük hogy ez téged zavar akkor talán kevesebb volna a vita.

Ha nem hatja meg őket akkor válás után ez meg fog szűnni szóval kitartás!Nekik is rossz ez a helyzet biztos

2022. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Ha van rokonod a közelbe, hozzá érdemes lehet fordulni.


Én 14 éves voltam mikor a szüleim váltak, nekem az volt a szerencsém, hogy a legjobb barátnőm anyukája szintén elváltként felismerte a helyzetet, és kérdezgetett, hogy hogy vagyok, hogy élem meg. És mondta, hogy legyek ott amennyit tudok suli után, tanuljunk együtt a lányával.

Nem faggatott, ha akartam beszéltem, ha nem nem.


Bár nekünk annyira durva veszekedések nem voltak, csak ritkán.

2022. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj setalni, sportolni, baratokhoz, legyel annyit otthon, amennyit muszaj. En ezt tennem legalabbis.
2022. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
Hát ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni. Úgyis ordibálni fognak. Marad a tüneti kezelés. Zajszűrős fejhallgató, fehér/rózsaszín zaj hallgatása.
2022. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Milyen nyomorult népek. Én fognám magam és lelépnék otthonról....aztán bolonduljanak bele a keresésbe ezek az önző, primitív senkiháziak.
2022. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
7 nem mentegetve őket, de azért mindenki lehet rossz passzban, emberek vagyunk. a válás elég sok szart ki tud hozni egy emberből. olyankor előfordulhat, hogy a saját nyűgjével foglalkozik
2022. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Kb egy eveb belul lezajlik a valas es utana viszont jobb lesz az eleted mint elotte, mert mindket szulod szetkoltozik, lenyugszik.
2022. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 Nem lehet fél 2kor otthon lenni? Nekem van amikor 4 órám van 1 nap, igaz csak 2 hetente.
2022. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!