Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy üres ház. Pár csaj és pár...

Egy üres ház. Pár csaj és pár srác. Kamera szemű, beköpős szomszédok. Hatalmas nagy baj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy üres házunk kimentünk filmezni pár haverral és én elvileg nem vihetek oda fiúkat.A szomszédok látták,h jött velünk pár srác is.Holnap rá kérdeznek apámék nem vihetek oda fiúkat.A szomszédok látták,h jött velünk pár srác is.Holnap rá kérdeznek apámék
2010. szept. 11. 19:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én viszont a kérdezőt pártolom. Elég felháborító, hogy ráérős öregasszonyoknak ez a legnagyobb szórakozásuk. Jobbat alszanak attól, ha köpnek a szülőknek? Hát, gratulálok. Mi az, hogy nem bulizhat néha napján néhány fiatal?
2010. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A ráérős öregasszonyok sajnos pont olyanok, hogy ha megkéred őket, csak azért is beköpnek, ha nem akkor akkor később. Vagy neked állítják, hogy persze, hogy nem mondjuk el, aztán elmondják és hozzá is teszik, hogy te meg kérted, ne mondják el.

Előzd meg őket.

2010. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, szívás. Amúgy hány éves vagy? És miért nem vihetsz oda fiúkat?
2010. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia


Előzd meg a retkes szomszédokat! Mond el te!

2010. szept. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
13 éves vok,és azért nem vihetek oda fiúkat,mert félnek,h valami "rosszat" csinálok...Am anyumnak elmondtam...azaz a fél igazságot,h kijöttek,de nem maradtak csak kb.10 percet...apám még nem tudja.:S
2010. szept. 12. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!