Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim? Csak...

Miért ilyenek a szüleim? Csak ezért nem akarják, hogy elköltözzek?

Figyelt kérdés

Nemsokára befejezem a sulit, költözök fel Budapestre - egyedül. Már 1 éve bejelentettem itthon, egy idő után úgy tűnt, hogy a szüleim belenyugodtak, viszont most, ahogy egyre jobban közeledik az időpont, teljesen "megőrültek". Folyamatosan az érvekkel jönnek, hogy miért ne menjek el. Mindig azzal jönnek, hogy tőlük anyagi támogatásra ne számítsak, ha elmegyek... NEM IS AKAROK! Önállósulni akarok (fogok), a szó magáért beszél...

1 hete olyan érvekkel jönnek, hogy nem való olyan lánynak a költözés még, mint én vagyok. Mert sosem voltam az a "kemény csaj", inkább szerintük cicababás... :/ Aki nem való még az önálló életre...

Miért ilyenek? Felfogják valaha, hogy elmegyek? :S


L/20


2010. szept. 12. 11:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azért igyekezz jó kapcsolatot fenntartani velük. Én már jó ideje "öneltartó" vagyok, de azért amikor a párom és engem szinte egyszerre rúgtak ki a munkahelyünkről, igazán jól jött az átmeneti szülői segítség...
2010. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Gondolom a szüleid úgy képzelték el az életed, hogy majd lesz egy kedves, megbízható férfi melletted, aki vigyáz rád, és vele fogsz együtt élni, és remélhetőleg nem is egy másik városban, hanem ott, ahol ők élnek. Amikor ők voltak fiatalok, még nem volt annyira jellemző, hogy egy lány elköltözik a szüleitől, csak azért, mert már felnőtt. Mostanra kicsit megváltoztak a dolgok, de hát tudod hogy van ez, mindenki ahhoz viszonyít, ami az ő fiatalkorában volt a megszokott, az általános.
2010. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:55"


Sok sikert Neked is! :)

Te is albérletbe mész?

2010. szept. 12. 12:45
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia:)11.55 vagyok:D igen, albérlet:) főleg ha találok olyat ami árban is megfelel:( de lehet, hogy csak szobát veszek ki, mármint olyan hirdetések is vannak ahol lakótársat keresnek, sztem rámoccanok egy olyanra:D egyedül húzós lenne.
2010. szept. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ez nálam is így van. Egyrészt anyagiakban is könnyebb lakótárssal, másrészt én tuti nem bírnám ki, ha egyedül lennék 1 lakásban... Túlságosan társasági ember vagyok ahhoz. :D
2010. szept. 13. 15:41
 16/18 anonim ***** válasza:
11.55 vagyok, nem akarunk mi lakótársak lenni?:P:D
2010. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Te mikor mész Bp-re? Kb. mikor szeretnél költözni? :)
2010. szept. 13. 16:27
 18/18 anonim ***** válasza:
talán március-április környékén. te?
2010. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!