Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mi is jobban érintetté...

Ha mi is jobban érintetté válunk a háborúban, hogyan fogtok menekülni családot hátrahagyva?

Figyelt kérdés
Teljesen kivitelezhetetlen a helyzet, itt van két 85+os rokon, háziállatok, mi lesz itt, ha menekülni kell? Csináljuk az útlevelet, tartalékolunk valutát, de hagyjuk hátra, aki nem tud jönni? Mi lesz velük? Ti hogyan készültök erre?
2022. márc. 4. 18:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Eddig nem gondoltam erre. Remélem nem is kell. Nem hagynám itt a 80 pluszos anyámat.
2022. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Nekem anyamek kijelentettek, hogy ok nem is hajlandoak menni sehova.... na most szerinted?
2022. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy, egy falu hataraban lakom, ha lesz is itt barmi haboru, nem az en kis vityillom lesz a fő celpontjuk. Pince is van, de nem tartom valoszinunek, hogy szukseghelyzet lesz. Szar idok kovetkeznek, mert valsag van es lesz, de valahogy tuleljuk ezt is.
2022. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
14%
Német(h)ék mennek Németországba, de Deutsch-ék is, Horvát(h)ék Horvátországba, Tóth()ék Szlovákiába és így tovább.
2022. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
60%
Nem lesz nálunk háború! Ha mégis lenne, akkor én maradnék. Felesküdtem, hogy megvédem a hazámat!
2022. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
98%
Szerinted ha már Magyarországot is érintenék a harcok, akkor hová tudnál biztonságos helyre menekülni? 🤦 Nem esik le, hogy akkor már egész Európában háború volna?!
2022. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Európa nem a világ, illetve mindig vannak olyan területek, amik biztonságosabbak, mint itt az oroszok a szomszédban mondjuk.
2022. márc. 4. 19:28
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

7. :D Meeert annyira még nem fejlett a technika, hogy oda lőjenek rakétát, ahová csak akarnak, igaz?! (Nem, nem igaz.)


Oké, Európa nem a világ. De mondjuk Amerikába eljutni se nem egyszerű, se nem olcsó. Szintúgy Ausztrália, Kanada.

Akkor? Dél-Amerika? Az sem egy életbiztosítás. Afrikába gondolom nem vágysz. Ázsia esetleg?

2022. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Kanada nálam a célpont, meg tudnám oldani, de mi lesz itt a macskával, kutyával, idős/ápolásra szoruló rokonokkal.. Leginkább ez aggaszt, ha van is hova menni, nem vihetek mindenkit és mindent, és az idős emberek és a háziállatok az én felelősségem.
2022. márc. 4. 19:34
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Hiába elem túl, ha a családom nem. Pl anyam nélkül tuti nem akarnék élni. Úgy sem ha anyam a fiát és unokáját se látja, én meg szenvedeset
2022. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!