Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 hete szültem meg a közös...

3 hete szültem meg a közös gyerekünket, azt gondoltam ez majd megváltoztatja, de tévedtem, nem akar velünk élni, inkább a pénzeserbb nőt választja, mint minket. Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 20:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Kislányom született,a páromnak azóta már másik nője van,egyszerüen érthetetlen amit csinél.Szokott jönni látogatni a kislányt,ez az egy pozitívum van,de engem nagyon bánt a dolog
2009. jan. 9. 10:04
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Anno, amikor szültem a kislányom, aki már 16éves elmúlt, 8hónapos terhesen hagyott el az apja egy másik nő miatt. Elötte a kapcsolatunk tökéletesnek volt mondható, nagyon szeretett engem, együtt voltunk 4éve, soha nem csalt meg. És mégis elhagyott. Teljesen felfoghatatlan volt számomra. Éppen akkor, amikor a legnagyobb szükség lett volna rá. Összetörtem. Aztán mikor meglett a kislányom kicsit jobb lett a helyzet. Ő nem is jött látogatni. De talán igy jobb is volt. Aztán eltelt 1 hónap, én nem kerestem, ha véletlenül összefutottunk közömbös voltam vele, nem veszekedtem, nem hánytorgattam fel neki, hogy mit tett. És lassan elkezdett járni hozzánk, szerette volna visszacsinálni a dolgokat. Szüleim tiltakoztak, nem akarták beengedni sem. De mégiscsak az ő gyereke is volt, mégha hibázott is. Mindent megtett, hogy visszakapjon minket. Visszafogadtam, mert azt gondoltam, hogy mégiscsak a kislány apja. De soha nem felejtettem el neki, hogy a legfontosabb időben elhagyott. Pár év múlva külön is mentünk. Ha szeretnéd visszakapni, akkor ne veszekedj vele, ne dörgöld az orra alá, hogy mit tett. Legyél vele közömbös mikor a babát megy látogatni. Valószínű megijedt a felelősségtől, azért tette. Amire persze nincs mentség. Egy ismerősöm éppen az ellenkezőjét tette hasonló helyzetben, mint az enyém. Ő egyfolytában hivogatta, zaklatta az apát. Igy hivta fel a figyelmét, hogy kötelességei vannak. Az apa nem is ment vissza hozzájuk és nagyon rossz is volt a kapcsolatuk. Csak a veszekedésről szólt minden. És ez kihatott az apa-gyerek kapcsolatra is. Szóval fogadd meg a tanácsom, ne veszekedj, mert a gyerekednek lesz rossz, mert még ennyire sem lesz apukája.
2009. jan. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
igaza van az elottem szólónak! próbálj higgadt maradni és turelmes lenni. várni mit hoz az ido!hadd járjon látogatni a kislányt te pedig próbálj nyugodtan beszélgetni.és mivel foglalkozik az a pénzes no?
2009. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!