Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak többségének fontosab...

A férfiak többségének fontosabb egy numera, mint a több éves kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Néhány férfi ismerősömmel beszélgettem, és azt szűrtem le a válaszaikból, hogyha meglátnak egy szexi nőt, szívesen megd*gnák, és csak reménykednének, hogy a párjuk nem fogja megtudni.

Van aki meg is csalta a párját, van aki "csak" gondolatban lépett félre.


Véleményem szerint én nem lennék erre képes. Jöhet akár milyen jóképű, vonzó férfi (nem titok, hogy vannak vonzóbb férfiak is a páromnál, de ez hidegen hagy), soha nem dobnám fel a többéves kapcsolatomat egy szex miatt, ami akár rossz is lehet.

Akkor a férfiak mégis hogy képesek erre? Már ha csak gondolkoznak rajta, hogy meg kéne tenni, már az is nagy probléma.

Persze biztos nők is lehetnek hűtlenek. De a környezetemben leginkább a férfiak mondogatják, hogy ők nem bírnák elviselni, ha a párjuk megcsalná. De akkor ők miért tervezgetik a megcsalást?

Köszönöm a válaszokat! 20L


2010. szept. 14. 06:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%

Ahhoz, hogy ezt megértsd, előbb szerezned kellene egy dákót, és akkor rájönnél, hogy mekkora "ereje" van.

Minden férfi néz meg jó nőket, és el is képzelik, milyen jó lenne velük kötetlenül henteregni. Sokak pedig túlmennek ezen, és meg is valósítják a fantáziát, míg a többi csak fantáziaképekben éli ezt ki, miközben épp az asszonnyal szeretkezik(azzal az asszonnyal, akivel már ugyanazt csinálja ki tudja hány éve).

De ezt egy nő sosem fogja megérteni, ne is próbáld.

2010. szept. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
a nagytöbbség sajnos igen...
2010. szept. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%

Egy nő sose fogja megérteni a férfiak gondolkozásmódját ugyanúgy, ahogyan egy férfi se a nőkét.

Nincs ebben semmi rejtély, genetikailag is erre vannak programozva.

2010. szept. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%
Hát igen, a "férfiak" többsége valóban nem tudja, hogy kínjában, jó világában még mit akarjon megkapni az élettől, szükségük van a folyamatos bizonyításra saját maguk felé. Aztán, mikor elérkezik a megváltó impotencia, szintén csak magukat sajnálják, eszükbe sem jut, hogy de nagyon megdolgoztak érte. Ja, és a kettő közti időben rettenetesen büszkék magukra, pedig ez egy sem férfi, csak egy farok. Azért ne hidd el, hogy az összes ilyen, amelyik időben elgondolkodik, hogy ez hova vezet, abból még akár ember is lehet. :)
2010. szept. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk fordítva van, szóval a barátomnak eszébe sem jut állítólag.


Nekem meg olyan sok pasi tetszik, és sokszor álmodozok róluk :)

2010. szept. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%

"De a környezetemben leginkább a férfiak mondogatják, hogy ők nem bírnák elviselni, ha a párjuk megcsalná. De akkor ők miért tervezgetik a megcsalást?"

Tudod, az a helyzet, hogy ha csizmával sz.rba lépsz, le lehet mosni, de ha bele sz.rnak ...

Egyébként nem minden nő van így, mint te. Amíg lesznek olyan nők, akik hajlandóak ilyesmire, lesznek hozzá férfiak is .

2010. szept. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
60%

Nekem meg az a tapasztalatom, hogy nagyon sok férfi van, akit elcsábítanak. Mert vannak olyan nők, akik arra mennek, hogy házas vagy párkapcsolatban él régóta, akkor biztios jó szerető. Vagy magának akar bizonyítani, hogy másoktól is képes elszedni a hapsikat, ki tudja?!

Ha pedig a pasira nyomul valaki, azért elég nehéz lehet visszautasítani, főleg ha egy jó nőről van szó! Biztosan szereti a feleségét, csak már egy hete nem volt otthon szex... A férfiak szerintem az esetek többségében nem gondolkodnak előre.

24/feleség :)

2010. szept. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek az előzzem szólóval. Ha a nők igényesebbek lennének,nem feküdnének le fűvel-fával,akkor a férfiak is jobban megbecsülnék őket! A nők között is nagyon sok van,aki nem ismeri a hűség fogalmát! Bár talán a férfiak között valamivel több.
2010. szept. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

7.43-asvagyok.

Azt hallottam egyszer, hogy a nők többször lépnek félre.

Szerintem ennek az az oka, hogy otthon nem kapnak elég bókot, dícséretet, törődést. A nők nem a szex miatt lépnek félre.

Viszonta férfiak sem feltétlenül azért. Elég csak annyi, hogy otthion folyton b@szogatást kapnak és nyugodtabb környezetbe vágynak.

Ezért nagyon fontos, hogy mindkét fél nap mint nap tegyen a kapcsolatért. Annyi apróság van, amivel fel lehet dobni a hétköznapokat. Hogy újra és újra beleszeressünk a másikba. Igen, ez egy nagyon-nagyon nehéz dolog, de megéri tenni érte!

(9 éve vagyok a párommal)

2010. szept. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%

A férfiaknak minden fontos,a numerák,a tartós kapcsolat,az,hogy hozzájuk a párjuk mindenképpen hűséges maradjon,ők meg annyiszor csalják meg büntetlenül,ahányszor csak akarják.Meg még mit nem!?

Összes férfi ismerőseim közül talán kettő olyan van,aki komolyan veszi a kapcsolatát és tényleg nem lépne félre.Ez nem sok.Az ilyen férfi ritkaság,meg kell becsülni!

Viszont,aki engem egyszer megcsal,azt vagy otthagynám,vagy ha vele is maradnék,azt csak érdekből tenném,de hogy nem szeretném többé,az biztos.Én lenézem az olyan pasikat,akik elvárják a nőtől a hűséget,ők meg mindenkivel összehemperegnek,mint kutyák az árokparton.Gyakran feleséget,gyerekeket otthagyva maguk mögött.

2010. szept. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!