Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak többségének fontosab...

A férfiak többségének fontosabb egy numera, mint a több éves kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Néhány férfi ismerősömmel beszélgettem, és azt szűrtem le a válaszaikból, hogyha meglátnak egy szexi nőt, szívesen megd*gnák, és csak reménykednének, hogy a párjuk nem fogja megtudni.

Van aki meg is csalta a párját, van aki "csak" gondolatban lépett félre.


Véleményem szerint én nem lennék erre képes. Jöhet akár milyen jóképű, vonzó férfi (nem titok, hogy vannak vonzóbb férfiak is a páromnál, de ez hidegen hagy), soha nem dobnám fel a többéves kapcsolatomat egy szex miatt, ami akár rossz is lehet.

Akkor a férfiak mégis hogy képesek erre? Már ha csak gondolkoznak rajta, hogy meg kéne tenni, már az is nagy probléma.

Persze biztos nők is lehetnek hűtlenek. De a környezetemben leginkább a férfiak mondogatják, hogy ők nem bírnák elviselni, ha a párjuk megcsalná. De akkor ők miért tervezgetik a megcsalást?

Köszönöm a válaszokat! 20L


2010. szept. 14. 06:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%

Komolyan a nők hibája?Röhögnöm kell...Meg rámásznak és szegény férfi mit tehetne..., hát becsúszik.

Tényleg ezt gondoljátok?Ezzel mentitek fel őket!

Akinek nincs tartása, annak nincs, ha nő, ha férfi.

2010. szept. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
27%

Van egy jó könyv:

Allan & Barbara Pease: A férfinak szex kell, a nőnek szerelem


Ezt mindenkinek ajánlanám.

A lényeg a címben van, és akárhogy tiltakozunk, ez ellen nem tehetünk semmit.

Ha a férfi megkapja otthon, akkor nem megy más nőhöz. Arról meg szegények nem tehetnek, hogy minden nőről AZ jut eszükbe ... ;-)

2010. szept. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
68%

Hát persze,hogy azt mondják,hogy a nők hibája,ezzel mentegetik magukat.Gyenge mentség!

Meg hogy rámászott a nő...és akkor mi van?Rázza le!Vagy férfi létére nem tudja megvédeni magát egy nőtől?!Én csak nevetni tudok az ilyen szánalmas magyarázkodáson.

Meg hogy ez egy ösztön náluk....ezt az ösztönt volt idejük kinőni bőven,az őskor óta.

2010. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%
Kedves 8:06-os Ezek a könyvek valóban nagyon jók, csak ezek intelligens emberekről szólnak. Az a pasi, akit a hódítás izgalma vonz, akkor sem marad meg a gatyájában, ha a párja fejreáll, mert nem ugyanazt a nőt akarják, hanem az összeset akit lehet. :)
2010. szept. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
47%

sztem a kettő között nincs kapcsolat

az egyik csak egy biológiai szükséglet, egy ösztöün kielégítée, amit nem szabad elfojtani, a másik pedig egy lelki kapcsolatról is szól a szexen kívül!

2010. szept. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%

Basszus, ezt én sem veszem be. Mármint igen, ösztönös lehet a hódítás, de azért gondolkodunk, azért vagyunk racionális lények, hogy ne csak együnk-sz@rjunk-aludjunk-dugjunk.


Mikor nőktől hallom ezt, hogy a nők gonosz csábítók, a férfiak csak szegény áldozatok, szinte meg kell őket erőszakolni, akkor égnek áll a hajam. Hát járjunk csadorban, mint a közel-keleten, hogy ne másszanak ránk, mint egy kutya, aki mindent meghág?

2010. szept. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%
A biológiai ösztönt nem szabad elfojtani?De a párunkat ugye szabad megfojtani,ha megcsal? ;)
2010. szept. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az egésszel nem is lenne probléma, ha nem az össze-vissza hazudozás mögé lenne bújtatva. Amelyik hapsi tudja, hogy ő így működik, az elején közölje a nővel ezt a tényt, ne ígérgessen az asszonynak, a szeretőnek, keresgéljen azok között a nők között, akik szintén így élnek. Ja, az nem jó, mert jelentősen szűkülne a kör, meg hát csak jó az a biztos háttér.
2010. szept. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
93%

A hűség döntés kérdése. Normális, hogy megkívánnak egy nőt, de rajtuk múlik, megd*ják-e vagy sem. Ha igen, az azt jelenti, hogy a kapcsolatuk már nem fontos, így döntöttek.


Az "elvesztettem a fejem" dumát azok nyomják, akik át akarják hárítani a felelősségüket, és azok hiszik el, akik gyávák ahhoz, hogy beismerjék, hogy a pasi már nem szereti őket (eléggé).


Természetesen ez nemtől függetlenül mindenkire vonatkozik, csak így volt feltéve a kérdés.

2010. szept. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy nő tud nemet mondani, ha egy pasi nyomul, akkor egy pasi is tud egy nőnek. Egy pasi is lehet nagyon helyes, jó seggű, jó humorú, szép hátú, domborodó nadrágú... Itt se kisebb a kísértés, mint egy nőnél. Amelyik meg nem tud, az nem érdemli meg a komoly, normális kapcsolatot. Ez van.
2010. szept. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!