Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak többségének fontosab...

A férfiak többségének fontosabb egy numera, mint a több éves kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Néhány férfi ismerősömmel beszélgettem, és azt szűrtem le a válaszaikból, hogyha meglátnak egy szexi nőt, szívesen megd*gnák, és csak reménykednének, hogy a párjuk nem fogja megtudni.

Van aki meg is csalta a párját, van aki "csak" gondolatban lépett félre.


Véleményem szerint én nem lennék erre képes. Jöhet akár milyen jóképű, vonzó férfi (nem titok, hogy vannak vonzóbb férfiak is a páromnál, de ez hidegen hagy), soha nem dobnám fel a többéves kapcsolatomat egy szex miatt, ami akár rossz is lehet.

Akkor a férfiak mégis hogy képesek erre? Már ha csak gondolkoznak rajta, hogy meg kéne tenni, már az is nagy probléma.

Persze biztos nők is lehetnek hűtlenek. De a környezetemben leginkább a férfiak mondogatják, hogy ők nem bírnák elviselni, ha a párjuk megcsalná. De akkor ők miért tervezgetik a megcsalást?

Köszönöm a válaszokat! 20L


2010. szept. 14. 06:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
90%
En no vagyok, de nem ertek egyet a kerdezovel olyan ertelemben, hogy ez nemcsak a ferfiakra igaz. Megis kikkel csaljak meg a ferfiak a feleseguket? Nokkel, akiknek nagy resze tud a felesegrol illetve nok is csaljak a ferjuket. Sajnos a nok semmivel sem kulonbek mar a ferfiaknal ilyen dolgokban sem. Persze szerencsere nem minden kapcsolatban van megcsalas, nem mindenki kepes ra, de szerintem epp annyi csalfa, kormonfont, a ferjet a csaladjatol lelkiismeret furdalas nelkul elmaro no van, mint ferfi.
2010. szept. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a csalfa, körmönfont, a férjét a családjától lelkiismeret furdalás nélkül elmaró nő nem ígért a feleségnek semmit. A csalfa nő nem esküdött meg, hogy nem tolja a s€ggét a férj arcába. A férj ígérte meg, hogy ha bárki is az arcába dugja a s€ggét, azt eltolja magától.
2010. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
81%

9:40-es, igazad van, bár ez a nő nem ígért semmit a feleségnek, ellenben egy másik férfinak megígérte ugyanezt...


Kedves Kérdező!

Tapasztalataim szerint a férfiak többségére nem jellemző az, ami a kérdésben szerepel. Nem, az én ismeretségi körömben (elég jó barátja vagyok számos férfinak), egy numera nem ér többet a kapcsolatnál. Ha valaki mégis megtette, abból rövid időn belül szakítás és új kapcsolat lett az új ismeretséggel. Ilyen is van, szerencsémre inkább ilyen ismerőseim vannak.

Azt értsd meg, hogy ha megnéznek egy nőt, elképzelik vele a szexet, az természetes náluk, és ne keverd össze a "megcsalás tervezgetésével". Mert ez nem ugyanaz és ez a kérdés nem ilyen egyszerű. Magadnak spórolsz meg egy csomó rossz pillanatot, ha el tudod fogadni, hogy a férfiak így működnek. A többségükre azonban épp az a jellemző, hogy ha kapcsolatban élnek, akkor nem lépnek a tettek mezejére.

Vannak persze trófea-gyűjtők is, de erre egy nő általában az ismerkedéskor már ráérez. A trófea-gyűjtők egyébként sem élnek tartós kapcsolatban.

2010. szept. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon sajnálom, hogy ezt kell írjam, de rengeteg nő ismerősömről tudom, hogy csalta már meg a férjét/párját. Ilyet, hogy a nők nem értik a férfiakat, jaj ugyan már! Meg ez a férfiak szexet, nők szerelmet akarnak, Jézusom. Egyszer hallanátok egy beindult lánytársaság beszélgetését (megy a kinek van nagy farka téma) Képmutató világban élünk. Az, hogy a dákónak nagy ereje van, mint írta valaki, nem csak a férfiakat babonázza meg. De az ilyen elterjedt közhelyeknek gondolom örülnek a feleségek, legalább elterelődik róluk a gyanú..
2010. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
89%

Egy dolog megnézni egy jó nőt. Viszont, már meg is szúrni egy jó nőt, aki nem a párod, az már nem jó.

Sok ember nem gondolja, hogy a dolgoknak következményei vannak.

2010. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

De ha már megnézi a csajt, és azt mondja, hogy "na ezt megd*gnám", lehet hogy meg is tenné...

Vagy meg is teszi

2010. szept. 15. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!