Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Lebukott a férjem, bevallotta, hogy azt a másik nőt is szereti. Nem tudom, hogy viselkedjek vele.

Figyelt kérdés
Egy hónapos hazugságok után végre bevallotta(amit szinte addig is tudtam),hogy azt a bizonyos másik csajt is szereti.Elmondása szerint engem sokkal jobban, de mit számít ez ilyenkor?Nagyon haragszom rá,rengeteget hazudott nekem emiatt de valahol megértem,hogy ez bárkivel megtörténhet.Elhagyni nem akar,most ott tartunk,hogy próbálja befejezni mert én fontosabb vagyok neki de én úgy gondolom,hogy amíg nap mint nap találkoznak,nem fog neki sikerülni.Haragszom magamra amiért hagytam magamból hülyét csinálni és nem tudom hogyan viselkedjek most.Mi lenne a jó megoldás,hogy újra csak én kelljek neki?(Ha egyáltalán ez lehetséges még...)Vagy éljem a saját életem és őt felejtsem el?
2010. szept. 14. 08:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hagyd ott! A mi családunkban ugyanígy volt, édesanyám próbálkozott mindennel, csak megaláztatásban volt része.
2010. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!