Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy meztelenül szoktam lenni a szobámban fürdés után?

Figyelt kérdés

Imádok fürdés után meztelenül lenni a szobámban (kb 21:30 körül szoktam fürödni) a szüleim nem tudnak róla, hogy ilyet csinálok.

Azért is akarom, hogy tudják mert annyira nem jó, hogy álladóan figyelem, hogy mikor van valami mozgás és amikor hallok valami mozgás akkor gyorsan felveszem a gatyámat. Mondjuk amióta csinálom (kb 1 éve) szerencsére sosem jött be valaki amikor meztelenül voltam. Vagy tegyek ki egy kis táblát a kilincsre, hogy meztelenül vagyok ne gyere be vagy kopogj. Ti hogyan mondtátok el ezt ha csináltok ilyet vagy valami hasonlót, hogy meztelenül szerettek lenni otthon vagy bármilyen meztelen témát? 18/F



#meztelen #Hogyan mondajen el
2022. márc. 31. 16:14
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
95%
Kit érdekelne...
2022. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
95%
Ez érdekes kérdés, de a szüleid ismerete nélkül nem igazán lehet megválaszolni. Én 13-14 éves korom óta meztelenül alszom, de sose mondtam el nekik. Rájöttek abból, hogy nem kellett pizsamát mosni, aztán rákérdezek és elmondtam, mi a helyzet. Így legalább tisztázódott. 😊
2022. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
Zárd be a szobád ajtaját vagy csak egyszerűen mond meg nekik ahogy itt leírtad...
2022. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
82%

Elég gaz ha a szüleid kopogós nélkül be lépnének a szobadba este fel10 után úgy hogy konkrétan felnőtt ember vagy …


Én a helyedben kiraknek egy táblát az ajtóra ezzel a szöveggel :

“Kopogj, ha nem akarsz szívinfarktust kapni”


Valószínűleg megkérdeznek miért , erre fapofaval azt mondanám hogy fürdés után jól esik kicsit meztelenül lenni - ezért !

2022. márc. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
98%

Nyugodtan elmondhatod, bár nem értem, hogy miért kell erről egyáltalán "vallanod"?

Úgy vagy a szobádban, ahogy akarsz, mert Normáliséknál alapdolog a kopogás.

2022. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 bbenjoe ***** válasza:
91%

Velem ez soha nem fordult elő, mert mindig olyanko csináltam, csinálom, amikor tudom hogy úgy se nyitbak be.


Szerintem kérd meg őket, hogy előbb kopogjanak mielőtt benyitnának. Ha nem teszik és rádnyitnak, legközelebb már biztos kopognak. De én nem aggódnék különösebben. Elvégre, minden szülő látta már a gyerekét meztelenül.

2022. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
4. Válaszoló, leírtam, hogy szerencsére nem jött be senki amikor meztelenül vagyok, de az utánit köszönöm!
2022. márc. 31. 16:24
 8/52 A kérdező kommentje:
Mondjuk akkor sem nyitottak be 21:30 után amikor nem voltam meztelenül
2022. márc. 31. 16:26
 9/52 A kérdező kommentje:
Hát meg sosem beszélgettünk ilyesmiről.
2022. márc. 31. 16:27
 10/52 anonim ***** válasza:
85%
Csukd be, kulcsra, csak az ad 100%-os lelki nyugalmat.
2022. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!