Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy meztelenül szoktam lenni a szobámban fürdés után?

Figyelt kérdés

Imádok fürdés után meztelenül lenni a szobámban (kb 21:30 körül szoktam fürödni) a szüleim nem tudnak róla, hogy ilyet csinálok.

Azért is akarom, hogy tudják mert annyira nem jó, hogy álladóan figyelem, hogy mikor van valami mozgás és amikor hallok valami mozgás akkor gyorsan felveszem a gatyámat. Mondjuk amióta csinálom (kb 1 éve) szerencsére sosem jött be valaki amikor meztelenül voltam. Vagy tegyek ki egy kis táblát a kilincsre, hogy meztelenül vagyok ne gyere be vagy kopogj. Ti hogyan mondtátok el ezt ha csináltok ilyet vagy valami hasonlót, hogy meztelenül szerettek lenni otthon vagy bármilyen meztelen témát? 18/F



#meztelen #Hogyan mondajen el
2022. márc. 31. 16:14
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

Vagy miért foglakoztak azzal amit nem értetek meg vagy nem tudjátok vissza olvasni az összes üzenetet?! Jah, hogy ti egy unatkozó emberek

vagytok akik annyira unatkoznak, hogy idejönnek erre az internetes oldalra ahol értelmes emberek tesszek fel egy-kettő kérdést aztán meg várja, hogy jöjjön a kérdéshez tartozó értelmes válasz de nem, nem jönnek az értelmes válaszok (tisztelet a kivételnek✌️) hanem a kérdésez semmi köze válaszok jönnek…

Emberek ha unatkoztok akkor légy szíves normális emberek legyetek mert ha nem akkor ilyenek lesztek mint néhány itt található ember (akinek nem ingje ne vegye magára).

Vagy légy szíves olvassátok el az összes üzenetet ami előtt válaszolnátok egy kérdésre mert így basszus nincs kb semmi értelme amit irtok.

Meg az, hogy (trollokhoz szól) hogyha ennyire oda írjátok a baromságot akkor legalább felvállalnád a neved meg az arcodat de ha egy kamu névvel meg egy kiscicás profilképpel írsz valamit baromságot akkor hát nem hiszem, hogy sok értelme lennek amit dolgozol. Mert ezzel, hogy egy kamu névvel és kamu profilképpel írsz valami baromságot akkor csak egy csápic lehetsz (nem feltétlen ehhez az oldalra értem hanem pl youtube meg hasonlók)

2022. ápr. 1. 15:25
 42/52 anonim ***** válasza:
60%

Akkor rizsa helyett egyszerűen válaszold meg: Miért nem zárod be és problem solved?


Na nagyon egyszerű a kérdés.

2022. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Egyrészt a 19. “válasz”-szal már válaszoltam, másrészt azért nem zárom be mert ha van valami BÁRMI akkor betud jönni aki akar pl tegnap a tesóm jöttbe mert akart valamit teljesen mindegy de mivel hallottam, hogy jön gyorsan felöltöztem
2022. ápr. 1. 15:35
 44/52 anonim ***** válasza:
91%

Nem, csak annyit írtál, hogy nem mindig zárod...

44: Egyedül aki provokálni probálja az embereket az te vagy, de ennél többet rád nem is pazarlok.

2022. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
32%

Hamarosan itt a nyár, a kánikula a hőség időszaka. Ilyenkor mindenki lengébben van, könnyebb a szülöket is beavatni ebbe a dologba.

Nyugodtan mondhatod, hogy olyan meleg volt a szobádban, hogy meztelen aludtál és milyen jó pihentő alvásban volt részed.

2022. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
44%
Felesleges. Kopognak, mondod, hogy pill, felveszed, kinyitod az ajtót. Ennyi.
2022. ápr. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
63%
Megint a családi pucérkodós nyomi... nem tudsz leállni, ugye?
2022. máj. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
47%
Perverz vagy, az izgat, ha a szüleid rád nyitnának.
2022. máj. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim válasza:
88%

Én csak azt nem értem, hogy a kommenteket olvasva neked egyik javaslat sem tetszik. Gondolok itt arra hogy zárd be az ajtót, mondd el a szüleidnek hogy este ne zavarjanak stb.

Viszont igy felmerül a kérdés hogy valójában milyen választ szeretnél kapni a kérdésedre?

Talán beszéljek én anyukádékkal? 😅

2022. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
47%
Egy új pucérkodós kérdés megjelent tegnap este ez meg ki lehet emelve, vajon véletlen?
2022. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!