Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy meztelenül szoktam lenni a szobámban fürdés után?

Figyelt kérdés

Imádok fürdés után meztelenül lenni a szobámban (kb 21:30 körül szoktam fürödni) a szüleim nem tudnak róla, hogy ilyet csinálok.

Azért is akarom, hogy tudják mert annyira nem jó, hogy álladóan figyelem, hogy mikor van valami mozgás és amikor hallok valami mozgás akkor gyorsan felveszem a gatyámat. Mondjuk amióta csinálom (kb 1 éve) szerencsére sosem jött be valaki amikor meztelenül voltam. Vagy tegyek ki egy kis táblát a kilincsre, hogy meztelenül vagyok ne gyere be vagy kopogj. Ti hogyan mondtátok el ezt ha csináltok ilyet vagy valami hasonlót, hogy meztelenül szerettek lenni otthon vagy bármilyen meztelen témát? 18/F



#meztelen #Hogyan mondajen el
2022. márc. 31. 16:14
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
33%
Valld be, igazából izgat az, hogy megláthatnak. Beteg perverz...
2022. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 Dzsoki ***** válasza:
100%
Szóval,semmi sem tiltja,hogy meztelenül legyél a szobádban. Amennyiben zavar,hogy megláthatnak,szólj a családnak,hogy kopogjanak,mielőtt rád nyitnának. Igen,akár egy tábla is megteszi,hogy ne zavarjatok vagy kopogj,ha be akarsz jönni,mert esténként meztelenül vagyok a szobámban. Nagyjából,ennyi.
2022. máj. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!