Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámat veri az élettársa...

Anyámat veri az élettársa állandóan mikor megveri eljön tőle de aztán mindig visza megy hozzá... Soha nem lesz ennek vége?? Mért tűri el ezt egy nő?

Figyelt kérdés
Igazaból nem érdemli meg hogy aggodjak érte mert kis koromban lelépett de mégis csak rossz így látni őt meg ott a 6 hónapos kicsi is... Múltkor is úgy ütötte anyám hogy a kicsi a kezébe volt...több mint egy hónapja már ott a monokli az arcán tegnap megint eljött tőle mert megpofozta.. De félek megint megbocsát neki...

2022. ápr. 5. 10:39
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
96%
Anyám megtalálta mindig a balhés pias alakokat. A nagyapám is az volt. Érdekes a bátyám és az öcsém is az.
2022. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
96%

Az én anyám is volt 1-2 fura figurával, de nem bántotta soha senki (meg anyám kicsit más kaliber is).


Ennek ellenére ha meg tudnám hogy anyámat elveri valami semmirekellő, az biztos hogy csak 1x kellene elkalapálnom, megértené a lényeget.

2022. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Egy alkalommal, amikor anyád elmegy a pasitól miután az megverte, meg kell neki mondani, hogy ha nem akarja ezt még egyszer átélni, akkor szakítson vele örökre.

Ha nagyon nem működik semmi, akkor én a helyedben lehet megkérnék pár erős férfi ismerőst, akiben lehet bízni és megkérném, hogy tegyék helyre a pasit. Nem megölni, de megfélemlíteni, megfenyegetni, hogy többé ne keresse anyádat. Mondjuk ha csak anyukád szokta őt és a pasi nem fut utána, akkor ez nem megoldás.

2022. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar semmit sem kezdeni a helyzettel akkor nem lehet mit tenni, rendőr is csak akkor intézkedhet.
2022. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
92%
Azért az furcsa,hogy a családvédelmisek sem tettek semmit. Nekik a kiskorú veszélyeztetését is kell nézniük,nem csak a bántalmazást. Ha már fenn áll a veszélyeztetés,akár ideiglenesen is kiemelhetik a gyereket. Ebből nekem az jön,le,hogy mikor kimentek,anyád mosolyogva fogadta őket,és színlelte,hogy minden rendben. (Mármint a kommentedből). Ha pedig így van,akkor saját maga választja ezt az utat.
2022. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
93%

Nem olvastam a kommenteket.


Anyám ilyen.


4 voltam, mikor összejött nevelőapámmal. (3 éves koromban meghalt apukám).

Kb az első év volt "nyugis", onnan ha valami baja volt bekattant és vagy rajtam, vagy nevelőapamon vezette le. Nekem gyerekkoromban folyamat tele volt a testem kék-zöld foltokkal. Anyámnak csak ruha alatt.

Mikor kamasz lettem, onnan engem fizikalisan már nem bántott, csak lelki terror volt. Anyám viszont kapta.

Én 23 éves koromban tudtam "szabadulni" otthonról. Maholnap 30 leszek.

Anyám a mai napig tűri. Kb fél évente elmondja, hogy elege van, meg a rendőröket is ráhívja nevelőapámra. Másnap meg szent a béke.

Nevelőapám elmondja minden szpós kvának veszekedések alkalmával.

Olyan is volt, mikor kiderült, hogy anya öcsemmel terhes (nem volt tervezve), hogy nevelőapám részegen késsel kergette anyámat, hogy kivagja a zabigyereket belőle. Ezek felett is szemet hunyt.

Én kezdem azt hinni, hogy anyám ezt élvezi, vagy nem is tudom. Épeszü ember az első ütés után még a válópert is beadja.


Ja és hozzáteszem, nem kisebbség, vagy ilyesmi. Fejér megye, Székesfehérvár... anyám diplomás, irodavezető, nevelőapám epítőipari cég tulajdonos.

2022. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Megint vissza ment hozzá...
2022. ápr. 5. 23:17
 28/39 anonim ***** válasza:
84%
Á, reménytelen eset.
2022. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
95%
Vannak emberek, akiket nem lehet megmenteni. A saját kis belső világuk elfüggönyöz előlük mindent.
2022. ápr. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Már reggel 7-től itt van és nyafog megint de úgyse hagyja ott
2022. ápr. 6. 10:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!