Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőkhöz írom a kérdést:...

Szülőkhöz írom a kérdést: Milyen lenne az a fiatal, amilyennek semmiképpen nem örülnél, ha hazatérne a gyermeked vele és azt mondaná: "Anya/Apa! Ő itt a párom."?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. ápr. 16. 09:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%

Narkos


Alkoholista


Szerencsejatekfuggo


Agresszív


Bortonviselt, foleg ha eroszakos buncselekmenyert ult


Elmebeteg (skizofren, bipolaris, stb.)


Onhibajabol hajlektalan


Munkakerülő/ingyenélő


Fideszes/DK-s


Szélsőséges politikai nézetű


Szektás


Abortuszpárti


Anyuka pici pubikája


Nyitott kapcsolat-párti


Gyermekvállalás-ellenes


Láthatóan ostoba/műveletlen


Bunkó

2022. ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
30%

Olyannak, akinek nincs jövőképe, hogy mit akar kezdeni magával. Nem szorgalmas, nem tud egy boldog és jó életet nyújtani a családjának.


Aki nem tiszteli, szereti a lányomat.


Szerencsétlen bölcsész, biciklis futár, mcdonalds alkalmazott, akiben nincs perspektíva.


Bármilyen ezoterikus vallású, buddhista, füves, muszlim fanatikus.

2022. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

Engem maga olyan értelemben a külső, hogy rocker, piercinges stb nem érdekelne.

Ha húszonévesen egy vén f@sszal állítana haza.. Na ezt valahogy nem igazán tudnám lenyelni.

Ha egy börtönviselttel, alkoholistával - drogossal, agresszív emberrel jönne össze, azt sem tudnám lenyelni.


Amíg látom, hogy tiszteli szereti a gyerekem, nem bántja és nem használja ki addig tárt karokkal fogadom, kivéve ha jóval idősebb cukrosbácsi, mert akkor lehet akármilyen sármos vastag tárcájú, a küszöbömet nem lépi át.

2022. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%

“Szerencsétlen bölcsész, biciklis futár, mcdonalds alkalmazott, akiben nincs perspektíva.”

Szóval pl egy tanár, óvónő, bármilyen pedagógus nem méltó Őnagyságod gyerekéhez. Igaz, ezek az emberek tanították meg pl írni-olvasni (meg téged is), de mindegy.

Ja és ugye soha, de soha nem rendelsz semmit házhoz vagy voltál akár egyetlen alkalommal is gyorsétteremben? Elvégre aki ekkora pofával fikázza őket, az ne is vegye igénybe a szolgáltatásaikat, különben elég képmutató a dolog.

2022. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23%
14. A tanár tiszteletreméltó toglalkozás. De a tanári fizetésből nem lehet családot alapítani és fenntartani. Ezért ha azt kérdezed, a lányaimnak milyen pasit szeretnék, akkor olyat, aki el tudja majd tartani a családját.
2022. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%

Te itt ne nevezz senkit bunkónak, miközben TE vagy az, aki leszólt egy rakás embert, mert merészelt bölcsésznek tanulni vagy futárkodni.


“Szerencsétlen bölcsész, biciklis futár, mcdonalds alkalmazott, akiben nincs perspektíva.”

TE mersz még ilyen szövegek után bármit kikérni magadnak? Arra azért nem válaszoltál amúgy, hogy te akkor ugye nem mész gyorsétterembe és futárt sem rendelsz, igaz? :)


Nem mellesleg ne próbálj itt terelni, hogy én vagyok a szemét meg pcsájuk van meg blablabla, mivel rohadtul nem általánosítottam az egész női nemre. Csak a hozzáállásra, amit képviselsz, és

amit tökéletesen megmutattál az “aki el tudja majd tartani a családját” mondatoddal, mintha ez kizárólag a férfi feladata lenne, holott ma pontosan ugyanannyira a nőé is. Igen, az ilyet elváró parazitáknak pcsájuk van, egy lapon sem említhetők a tisztességes nőkkel.

Tiszteletlenséget van képed még kiáltani itt bárkire is a fenti dumád után, miközben te konkrétan csak azt nézed, mennyit keres az illető? Egyáltalán mi az, hogy “perspektíva”? Mintha egy db szarról beszélnél, nem emberekről.

2022. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%

20. Ui: igen, egy férfinak fontos tulajdonsága, hogy képes gondoskodni a családjáról. Ez nyilván egy nő feladata is, de mivel a nő gyereket szül és nevel, például az óvodás gyerekek állandóan betegek, a nőkre aránytalan nagy teher hárul. Nem túl nagy igény szerintem, hogy ezek után olyan férjük legyen, aki tud gondoskodni a családjáról.


Nem bántottam a biciklis futárokat, sem a a mekis alkalmazottakat, de nem szeretnék ilyen vejet. Ebben nincs bunkóság.


Ha meg azt mondtam volna, hogy legyen diplomás (amit NEM mondtam), akkor meg az lenne a bajod, hogy én diszkriminálom a kétkezi munkásokat.


Nem tudom, miért vagy ilyen irritált, én nem bántottam senkit.

2022. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%
Viselkedése döntene elsősorban ahhoz meg kéne egy kis idő míg kiderül milyen.
2022. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%
Függő
2022. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
92%

Majdnem azt írtam, hogy nincs ilyen, de aztán láttam a válaszokat.


Nos hát igen ha rossz ember, erőszakos, kihasználó, vagy fideszes, az tényleg eléggé pánikkeltő, elvégre milyen ember már az ilyen? Rosszabb, mint a hulladék, de valahogy úgy fogalmaznám meg, hogy..., ha nem értelmes, jót akaró, akkor nem örülnék.

2022. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!