Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok egy ilyen...

Mit csinálnátok egy ilyen Sakk-Matt helyzetben?

Figyelt kérdés

Na jó, rövidre fogom.


Sokáig a nagyszüleim (is) neveltek, aztán Anyummal elköltöztünk, összeismerkedett egy palival aki sokszor megvert eléggé kiskoromban, még anyám előtt is de mivel a szerelemtől nem látott tisztán konkrétan letagadta a jelenete(ke)t ami a kis pofikája előtt zajlottak le. Régen volt. Amúgy is az a pali egy nárci jellem, nem fejtem ki. Van egy kistesóm attól a baromtól, akit amúgy szeretek és nem tudom végignézni hogy a kb. 3 éves gyereket üti mindenért. Anyám rászól, de különösebben nem lincseli meg ezért azt a... Sokszor átfutott az agyamon hogy felvételeket készítenék, és a gyámügy kezére adnám, csak az a baj hogy a nagyszüleimet szeretem (mondhatnám hogy ezekkel a marhákkal ellentétben) és ők viszont nem bocsátanák meg ha elvennék Anyámtól a gyereket miattam. Igazából most gondolkodtam azon, hogy vajon normális hogy nekem természetes hosszú évek óta gyomorideggel elindulni az iskolából?



Gy.i.k.:


-Nem, nem tudok a nagyszüleimhez költözni.

-Nem, nem vagyok 18.

-Nem, nem tinihiszti.

-Nem, nem szólhatok senkinek a környezetemben mert abból csak nagyobb baj lehet.

-Nem, Anyámat nem lehet észhez téríteni.


Ja igen, tényleg őszintén köszönöm előre is a végtelen empátiátokat, de nem sokat segítenek a sajnálkozó privátok. Igen, találkozhattatok már párszor itt ezzel a kérdéssel, mert kb. 1 éve néha kiírom ezt az emiatti pánikrohamaim után, hátha egyszer valaki ír valami olyat ami az esetemben kivitelezhető megoldás.


Bocsánat ha kicsit flegmának tűntem, tényleg senkit nem akarok ezzel a stílussal megbántani csak nem vagyok a lehető legszuperebb passzban. Egyszerűen ezt rövidre szerettem volna zárni. Ennek ellenére mindenkinek ezer puszit és boldog Húsvétot kívánok aki segítő szándékkal van itt (és annak is aki nem).



#NEM, MÉG MINDIG NEM KAMU KÉRDÉS
2022. ápr. 16. 21:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
De. Nagyszüleidnek szólhatnál, akár felvételt is mutathatnál.
2022. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Tudják egyáltalán a nagyszüleid, hogy mi zajlik otthon?
2022. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#1

Az a baj ezzel, hogy beszéltem erről velük párszor, de a

"lányom hogy lehet ilyen hülye" meg a "Sajnálom hogy az ő hülyesége miatt te szívsz"-on kívül nem jutottunk tovább. Nem is várhatom el tőlük. Oké, tudom hogy fontos vagyok nekik de nem kérhetem azt hogy a lányukkal legyenek rosszban miattam.

2022. ápr. 16. 21:58
 4/26 A kérdező kommentje:

#2

Félig-meddig. Nem akarok nagy balhét a családban, a kb. a háromnegyedét mondom el az otthoni dolgoknak.

2022. ápr. 16. 22:00
 5/26 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj kérdező, zárjuk rövidre!


Írd meg nekem privát a települést ahol élsz, valamilyen infókat (adatokat) ami alapján én ki tudom deríteni hogy ki a te családod ahol a kistesódat bántja az a hapsi és a többit én intézem.


Így neked nem lesz részed benne, hiszen én csak összerakom az interneten olvasottakat önszorgalomból és a tettek mezejére lépek mert nem bírom elviselni ha gyerekek szenvednek.

Gondold át! (normális, felnőtt nő vagyok)

2022. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#5

Köszönöm a nagylelkűségedet és esküszöm nagyra értékelem. Kaptam már 1-2 hasonló felajánlást, a baj az hogy a lehető leg-rendőr/gyámügy/kívülálló személy mentesebb megoldásra törekszem.


A legoptimálisabb az lenne ha az Anyám és a férje házassága valahogy tönkremenne, mert anyám egy normális és épelméjű nő lenne, és a helyzet hogy szeret is minket de a palija ellen nem hajlandó fellépni. Amúgy ezen kívül tényleg kb. a széltől is óvna minket.

2022. ápr. 16. 22:08
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Rendben, nem erőltetem (5#) de akkor fogalmazd meg, hogy mit vársz itt vagy mit szeretnél elérni vagy milyen megoldás tartanál optimálisnak!
2022. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Ebből látszik, hogy annyira nem komoly a baj.
2022. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Na elmagyarázok egy fontosat amit nem is tudom hogy felejthettem ki:


A pali nagyon jó manipulátor. Egy időre azt is elintézte hogy a nagyszüleim elforduljanak tőlem (amíg nem bizonyítottam nekik). Egyszer nem csináltam azt amit mondott és a tanáraimtól kezdve a nagyszüleimen és Anyámék barátain át a mostohanagyanyámig mindenkinek telebeszélte a fejét és én lettem a hazug, problémás gyerek akivel mindenkinek vigyáznia kell. Azóta nem nagyon mertem neki ellenszegülni. Tudná hogy én voltam az és a legnagyobb félelmem hogy a nagyszüleim sem hinnének nekem.


(Mániája hogy valami mentális betegségem van ami miatt hazugságokkal kompenzálok és pszichiáterre lenne szükségem meg stb. El is hitték páran. Még anyámmal is...)


#7

Amit én célszerűnek tekintek, az a kettőjük szétszakítása. Ez csakis Anyám szemének felnyitásával lehetséges. De nem tudom hogy lehetne ezt... Beszéltem vele erről egyszer. A vége az lett hogy pszichológusnál a helyem mert "Nem is volt olyan hogy előtte vert meg" és ordibált.

2022. ápr. 16. 22:23
 10/26 anonim ***** válasza:
72%

Ez a kérdező itt zsinórban termeli a csodálatosnál csodálatosabb kérdéseit.

Ha megnézed az írásképeket a stílust, a fogalmazást és a - Münchausen báró is megirigyelhetné - kalandos storykat......

2022. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!